Case

Ljudi, treba se traktor probati u radu.
Kod nas jedan kupio 5100, poveo majstora sa sobom. Kad ga ubacio u brazdu, lupa u prvoj brzini, oni ga otvorili da zamene zupcanik prve, kad ono otisla jos dva zupcanik I nije imao pumpu za kipanje, za izvode nazad.
 
За 26000 евра би могао глат да се купи неки ту негде око 2001-2 годишта. Ти 5150 су сви до 1996. године. Нема их Про код нас а то је била последња серија која се правила од средине 1996-1998 године.

Ако има проблем са повершифтом, то се покаже на основу теста који сам описао у посту број#2925. за то и служи тај једноставан тест. Наравно рад је један од најбољих тестова за било који трактор. Али ето може и овако да се испита јел ваља тај повершифти или не.

Мањевићу јесил ти пробао свој дојцику у раду пре него што си га пазарио...Одговор знам у напред, али остали не:osmeh:
 
Nisam ga probao. Ali je Aca nudio da ga probam. I rekao ako nesto ne valja, da ga vratim. Mene je mrzelo da probam. Isao sam na poverenje.
Seces se da je onaj mog drug, probao onog velikig Landinija.

- - - - - - - - - -

Jel ga probao pre nego što je kupio ili posle kupovine :osmeh:

Nije ga probao pre kupovine. Videli su kada su poceli da oru.
 
Nisam ga probao. Ali je Aca nudio da ga probam. I rekao ako nesto ne valja, da ga vratim. Mene je mrzelo da probam. Isao sam na poverenje.
Seces se da je onaj mog drug, probao onog velikig Landinija.

- - - - - - - - - -



Nije ga probao pre kupovine. Videli su kada su poceli da oru.

Nisi mi pricao kako te je mali Deutzh sluzio, njega si uzeo na nevidjeno.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Perfektnom me sluzio. Malo se I kajem sto sam ga prodao. Trebao sam mu uzeti uske tockove, pa bi mogao sa njim u redove.
Vukao je 3x35, nije imao problema.
 
Jel bi mogao neko u privatnoj poruci da mi posalje neki kontakt telefon ili sajt ili nesto trece od tog Ace ??
 
Nazad
Vrh