Case

U Agropanonci ja ne znam da je neko skinuo cenu koje se ovde frljaju tipa 1000e. A znam ljude koji imaju po 5+ Belarusa. Zar nije najveci Luxxum 120?

Ne mozes da uporedis jednu pisljivu agropanonku sa titanom ili agroglobe?!To ti kao da uporedis zastavu i VW, razlika ti kao nebo i zemlja.

Po meni su rusevi skuplji negoo neki strani traktori, jer da bi rusu stavili opremu i menjac kao kod ovih stranih bio bi duplo skuplju (ovo sam lupetao samo primer).

Evo kod nas svi koji su uzeli zapadnjake,prodavaju ruse,i ja ozbiljno razmisljam da ga prodam na leto ,ako necu da ga prodam onda ce mi biti zakacen samo na cisternu da mi rasipa osoku toliko samo.

80% posla mi radi Case IH, sada sam pogledao da mu ubacim i uske gume.
 
Ja ne pricam o tome. Ja pricam o pristupu prodaji. Taj traktor kosta toliko i gotovo. Sta ima veze ko kupuje? Da li je Rus jeftin ili skup, trzisni udeo ce reci sam.
 
E jbg sad treba u bob da gatam sta je 5acno a sta ne...jebes farbaru koja ne moze da napravi boju po sifri iz kejsa...

Jedna od onomad.....
2i6h1uh.jpg
 
Pre neki dan sedeo u farmalu 115C koji kosta 46k+pdv . Stvarno sam vise ocekivao sto se tice zavrsne obrade od traktora za te pare. Plastika kao i u mom Jx110. Slazem se da menjac, spoljni klipovi,vazdusno sediste, displej, sve to poskupljuje taj traktor u odnosu na moj koji kosta 34k+pdv ali da bas toliko je i bolji ne znam.

Nada poslednja umire.
Nema taj sad ni garanciju kao tvoj. :osmeh::ppozdrav:
 

Како није шклопоција...тренутно за бољи немам новаца, мада мого би да продам на црно бубрег и онако имамо вишка један, па да се закитим с новим максумом:osmeh:...мисли мда би морао још приде да узмем неки кредитчић, да буе максум у фулу...не ови осакаћени:haha:
 
Nazad
Vrh