Case

Pozz narode, zna li neko nesto o Case-u 1594 nesto? Cini mi se da je to koperacija sa Dawid brown ili?
 
Mislim da je taj model kooperacija sa David Brown ja kad sam jurio da kupim traktor govorili su mi ako mogu da se trudim da izbegnem te modele jer je malo teze naci delove za njih i skuplji su u odnosu na obican Case. A da li ima jos neke mane ili tako nesto ne znam. A i za ovo sto su mi rekli ako su slagali mene ne namerno lazem i ja tebe :osmeh:
 
Pozz narode, zna li neko nesto o Case-u 1594 nesto? Cini mi se da je to koperacija sa Dawid brown ili?
Imam ja 1690 a to je slican model,kod mene je od 2006-te,menjac sam mu radio i dad skoro vodenu pumpu.S njim sam oro i spremao a pre par godina je dobio i utovarivac pa sad mnogo vise radi.Ti traktori su David brovn ali su pravljeni i posle 83- ce godine sa nalepnicom case.1983 je case kupio DB

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока
 
Bas lepo mirise ovaj case:osmeh:
20171007_175325.jpg
 
Sokole po mojim informacijama i slikama ima 800rc. Ima 10g i toliko pravih radnih sati.
Spajki kao kad neko ima dobru zenu pa je ne eksploatise. :osmeh:
 
Daj molim te,tako nesto ni @Manjevic ne moze naci a ne vas dvojica.Da li je na prodaju taj traktor?Pa fino,moji tu satnicu prave godisnje,tako da ja moje ocigledno ne cuvam dovoljno....
 
Vidi malog, mi ne mozemo ?
Sad lepo da dodjes i vidis taj traktor u kakvom je stanju i koliko sati ima, pa ako je kao sto smo rekli samo nas nahranis i napojis u Agropapuku. A i na prodaju je.
 
Mator mi mnogo,iako ima malo sati ima dosta godina.A mi se mozemo naci na čašici razgovora i mezetu bez obzira na sve.
 
Taj traktor uz sve male sate, ima jako skromnu opremu. Nije stvar cene, ali ni klimu nema, to @Manjevic nebi ni uzeo u razmatranje.:osmeh:
 
Nazad
Vrh