Cena kukuruza

Koja će da bude cena kukuruza u januar-februar 2011 g ?

  • 120 €

    Glasovi: 0 0,0%
  • 150 €

    Glasovi: 0 0,0%
  • 210 €

    Glasovi: 0 0,0%

  • Ukupno glasača
    2
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

šandor

Zaslužan član
Učlanjen(a)
30 Avg 2008
Poruka
3.752
Lokacija
Debeljača
Koja će da bude cena kukuruza u januar-februar 2011 g ? Glasajte da vidimo da li ćemo pogoditi ...... :ppozdrav:
 
Skeptican sam kao da sam upao u skepticku jamu i mislim da nece biti iznad 15din/kg kad dodje prolece i seljak pocne masovno da kruni jer mu tad trebaju ::novac:: za setvu i ostalo.
 
North ARMY je napisao(la):
Skeptican sam kao da sam upao u skepticku jamu i mislim da nece biti iznad 15din/kg kad dodje prolece i seljak pocne masovno da kruni jer mu tad trebaju ::novac:: za setvu i ostalo.
Slazem se sa ovom konstatacijom,bice jagma za pare pred prolecnu setvu i to svi znaju pa ce da obore cenu kukuruza ne bi li jos malo uzeli od nas a posle ko bude izdrzao taj ce se "opariti"
januar-februar je jos rano za cardakove tako da ce do tada se sve svesti na kukuruz u zrnu ko je dao na neki lager ili ko ga uopste ne bude skidao vec drzao na njivi jer uslovi vremenski su ocajni
Nadam se dobroj ceni a iskreno ne verujem u to jer zasto bi i mi paori uzeli neku kintu...to nije za nas....mi treba samo da rintamo i proizvodimo a pare ce uzimaju neki drugi
 
Po sadasnjim kretanjima, u prvim mesecima 2011. (januar-februar) cena kukuruza ce biti oko 190e/t.
Nakon toga krece pad cena, pa ponovni skok negde u junu...
 
mika_google je napisao(la):
Po sadasnjim kretanjima, u prvim mesecima 2011. (januar-februar) cena kukuruza ce biti oko 190e/t.
Nakon toga krece pad cena, pa ponovni skok negde u junu...
po kojim to kretanjima?
 
Ma ko nas pita za cenu. ima da glasamo a drugi...... ima da nosimo Goc a drugi da lupaju po njemu. ::lose::
 
Ma zna covek,sta ste ga napali?! ::namigivanje:: Bice dobro ne brinite,3 miliona tona ugovorenog izvoza a tek 700.000 izaslo do sad.Tako rece Galetin dir.Produktne berze
 
Dolovac je napisao(la):
tarana je napisao(la):
mika_google je napisao(la):
Po sadasnjim kretanjima, u prvim mesecima 2011. (januar-februar) cena kukuruza ce biti oko 190e/t.
Nakon toga krece pad cena, pa ponovni skok negde u junu...
po kojim to kretanjima?
valjda misli po visegodisnjem kretanjem
pa aj da pogledamo proslogodisnje kretnje za pocetak.

ovaj topik je zabavnog karaktera.
 
Porast cena kukuruza se ocekuje krajem maja, a kako će nam tada stajati kurs eura, i koja će biti cena nafte? ::lose::
 
Nisam dobro " formirao " glasanje :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1294946101[/time]
_________________________________________________
Niko nije potrefio jer nije bilo opcije preko 210 € :haha: :haha: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh