Arenda- pravila, obicaji....

Pa kako ce se znati kad si ti kupio polovni deo ili platio radnika? Ne znam kako da prijavis knjigovodji da si platio radnika? Ne shvatam kako ce da ide taj sistem.
 
Pa nece biti bukvalno oporezovano na to sto je placeno na crno. Ako ti neko ne izda racun ili ti radi na crno to ne mozes da vodis kao trosak i automatski ti je dobit veca. To je sustina.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Svakim danom u svakom pogledu zahvaljujuci moramo priznati sadasnjoj vlasti sve vise i vise napredujemo ka sigurnoj propasti

- - - - - - - - - -

Stvarno su strucni kadrovi koji planski rade na razaranju poljoprivrede,mozda je to nacin da pkb bude uspesan. Valda toliko dobro znaju sta sve mozemo da istrpimo i koliko da nas dave. Bedni smo do kraja. Ne vidimo kako su slozni recimo Grci pa i ostali pogotovo seljaci u drugim zemljama. Te nekakve asocijacije i udruzenja kod nas su sve sitne prodane duse koje ce dobiti subvencije za mehanizaciju ili drz.zemlju u zakup i slicno pih i kako onda da ne pozelim sa troje dece da se iselim iz ove bedne plodne zemlje.
 
A sta ako ja recimo necu vise da budem rpg, tipa prestanak obavljanja delatnosti, necu vise dobijati 4000 i sta jos mi moze?
 
Snacice se otkupljivac, nije lud da propusti trgovinu sa ovakvim otkupnim cenama...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kanda su mnogi zaboravili proslu godinu pa su sebi dali za pravo da opet dignu cenu! Jesenas su ucenjivali ljude da ako se ne smanji cena na pristojnu da ce ostati duzni a mozda I nece platiti jer nema odakle! I gle stoke skacu sami sebi u stomak I vratili na 250 ladno sve sto se trgovalo ove jeseni.
Ma ne jedna, treba jos 5god. vezanih da bude susnih kao prosla, stoka nezasita!
 
Nazad
Vrh