Arenda- pravila, obicaji....

Ima li koga da je uzimao u zakup obradivo zemljiste od JVP Vode Vojvodine?Interesuje me procedura,cene....
 
Gde vi svi pronadjete tu zemljustinu,bog ce vas znati.
Koliko god trazio,nudio,pitao,davio...ne mozes naci zrno zemlje da se uzme u zakup...
 
Jedino ponuditi vecu cenu,ovako ce se tesko neko odreci zemlje koju (duze)radi u zakup.
 
Kod mn u selu zakup je od 1e pa do 1,5e maks po aru pa vi racunajte :D Malo selo niko nece u zakup da uzme dzabe 1e xd :D :D
 
Kako da ja svoje hektare prebacim u Bečej pa da fino uživam, kad tamo tako dobro plaćaju arendu baš sam ljubomoran komšije.:riba:
 
Što da neko ne iscola 400 evra ako se uklapa u cenu? Ne čekaju svi novce od uljara ili šećerana.
 
On je normalan,zasto nije ,samo treba se zapitati za one koji kupju po tim cenama dal su oni normalni ,lik iz susednog mesta isto tako nagurivo cene ,sad proletos mu voda potopila sve ,zavrsio na psihijatriji.
 
Nije to ništa novo,bili sa članom mindjušar u Srem pre par nedelja kod našeg uvaženog člana i oni davaju toliko,nabili im arendu duvandžije.:ppozdrav:
 
И свињари пиче толке цене, знам случај у моме селу...а ја нешто не видех толке силне хектаре дувана срему..има по која њива и то је то....
 
Nazad
Vrh