Kukuruzni adapter u suncokretu

ko radi adaptaciju za capellov heder za suncokret i kako se krece cijena po redu?
 
24ci88g.jpg
[/IMG]
4u8hnb.jpg
[/IMG]
11t0d49.jpg
[/IMG]mislis li na ovo?
 
oko 140 e po komadu,noz kontra noz i cistac su od termicki obradjenog bor-manganskog celika

- - - - - - - - - -

v49chi.jpg
[/IMG]
2iln1tv.jpg
[/IMG]evo i DOMINIONI je u pripremi...treba lancanici da se ozube
oiztrs.jpg
[/IMG]
 
Zna li neko gde bi mogao da nabavim nozeve kose,duzi su od standardnih oko 12 mm,ukupna visina im je 88mm,razmak rupa je udentican kao i na klasicnim nozevima,samo sto su ovi duzi.

23wtqow.jpg
[/IMG]
t0q99d.jpg
[/IMG]
 
Iscitao sam celu temu ,ali nisam naisao na neki konkretan podatak , gde je najbolje staviti kontra noz ?
tj. ova dimenzija sa fotografija me zanima >>

zauuup_zpsdyie9avp.jpg


rwjd09_zpsdlc12btg.jpg



Nadam se da se vlasnici fotografija nece ljutiti sto sam ih upotrebio.
 
Sto bih se ljutio druze.Ja sam moje(te zute) prekopirao sa MF kombajna.Moj je zakljucak da treba da budu toliko dugacki da prekriju otkidacke valjke tj. da se oni vide 10-15cm od spica ka kombajnu.
Da sam znao da onaj Brtkin mehanizam kosta 80e sigurno se sa ovim ne bih zajebavao.
 
Ljudi imam adaptaciju za zmaja, kupljena od brtke, prosle godine, uradila svega 10ha. Recite koliko vredi posto nisam u toku.
 
evo ploce za new holland NL x1
razwyc.jpg
[/IMG]


zna li neko da mi kaze koji je ovo adapter...5redni je...dali je olimac ili capello onaj stari model
33lfho6.jpg
[/IMG]
2cgn1ol.jpg
[/IMG]
rs4z9j.jpg
[/IMG]
2iaa4ht.jpg
[/IMG]
 
imam capelov adapter quasar 5 redi,i hteo bih da ga usporim kad radim suncokret dali je to neko radio?ja sam mu skinuo oplatu gde stoji lanac i lancanik gde dobija pogon od kardana ima 22zuba,a dole je 28 dali bih dobio nesto da im okrenem mesta?
qp2tqw.jpg
[/IMG]
 
Po meni ubrzo bi ga jos vise..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh