Koju marku motornih testera treba odabrati pri kupovini?

Koju marku motornih testera treba odabrati pri kupovini?


  • Ukupno glasača
    152
pa ivane sada imas sta te interesuje,predstavio sam se ali sada nesto kao znalac cutis:haha::haha:?
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Rztm0HM9XzE&feature=related[/youtube]
 
@toshiba Ja to postavio na prethodnoj stranici pre mesec dana. Bilo je komentara o tome.

@daxoni Prvo, nisam video jer nisam bio na forumu ovih dana oko slave. A drugo, nisam ja ni rekao da sam znalac jer nemam testeru o kojoj si postavio pitanje, samo sam ti rekao da postujes pravila foruma. I prekini vise da ides u :off_topic: ako nemas nesto pametno o testerama da kazes.
 
ivan610988 je napisao(la):
@toshiba Ja to postavio na prethodnoj stranici pre mesec dana. Bilo je komentara o tome.

@daxoni Prvo, nisam video jer nisam bio na forumu ovih dana oko slave. A drugo, nisam ja ni rekao da sam znalac jer nemam testeru o kojoj si postavio pitanje, samo sam ti rekao da postujes pravila foruma. I prekini vise da ides u :off_topic: ako nemas nesto pametno o testerama da kazes.

Nisam gledao unazad, jednostavno sam naleteo na video i postavio ga! Pa sta? Ne volis husquarne? Ja volim :cao:
 
Primetio sam da su pojedini kineze jako lepo dizajnirali i poboljsali kvalitet dizajn testera . Nadam se da su poboljsali i kvalitet . Mislio sam konkretno na einhellovu novu seriju motorki. Jako lepo izgledaju i jako mi se svidjaju . Einhell je po kvalitetu u rangu villagera . Taj lep dizajn ce sigurno privuci kupce koji se dvoume koju uzti od ovih jeftinijih motorki.

Sve pohvale einhellu.
 
ma Husqvarna samo,ima toliko siroku paletu proizvoda,od zelenih hobista do surovih profesionalaca :D
eto malo da ozivimu temu :bravo: :bravo: :bravo:
 
Tacno. To ih i gura da razvijaju sve bolja resenja. Ali svaka od te dve marke je prica za sebe, bas kao sto si i napisao u onoj drugoj temi. Ko sta voli... :ppozdrav:
 
ja sam nekad imao stihl 026,pa sad Husqvarnu 351,nije lose da se covek menja,to nam je u biti :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh