Koju marku motornih testera treba odabrati pri kupovini?

Koju marku motornih testera treba odabrati pri kupovini?


  • Ukupno glasača
    152
Sto niko ne snimi dok struze suv bagrem ,tvrd kao beton , nego sirovo drvo :zli:
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Sto niko ne snimi dok struze suv bagrem ,tvrd kao beton , nego sirovo drvo :zli:

drug moj to nijedna nemože da siječe normalno , prvi put kada sam probao suv bagrem sjeći morao sam 'ustavit' da vidim da slučajno nisam okrenuo lanac naopačke :haha:
 
futurefarming je napisao(la):
Milina gledati, kao kroz puter. :bravo:

Bato moj, samo osenči link sa yt kad ga staviš na post i klikni youtube tag dugme, imaš ponuđeno, i onda gledamo direktno na forumu, kopirao sam za primer da bude. :ppozdrav:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LH08k5Kf4AI&feature=related[/youtube] Makina je extra!

Ok. Hvala na savetu.Izvinjavam se, nisam znao. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Testera se treba kupovati prema licnim potrebama. Ako nekom nije potrebna motorka vise od desetak put godisnje bolje resenje bi bio villager od kvalitetnijih i skupljih motorki.
 
naravno , najbolja motrka je ona koja ti odgovara

šta će nekome profi mašina od 600-1000 evra ako je pali par puta godišnje ::namigivanje::
 
Naravno, svako treba da kupi testeru prema svojim potrebama. Moj glas ide Stihl-u, mada ni Husqvarna nije ništa lošija testera. Ali Stihl dobia glas jer sam se do prošle godine "družio" sa Stihl-om 056, to je mašinčina u pravom smislu reči, samo posle rada sa 56-icom nije preporučljivo jesti supe i čorbice :haha: jer se ruke malo tresu.
 
Relja Krilati je napisao(la):
Naravno, svako treba da kupi testeru prema svojim potrebama. Moj glas ide Stihl-u, mada ni Husqvarna nije ništa lošija testera. Ali Stihl dobia glas jer sam se do prošle godine "družio" sa Stihl-om 056, to je mašinčina u pravom smislu reči, samo posle rada sa 56-icom nije preporučljivo jesti supe i čorbice :haha: jer se ruke malo tresu.
Imao sam i ja 056. Pukla mi je stublina na njoj. Posle rada sa njom, tri dana samo mlijeko pijem. :haha: :haha: :haha:
 
ivan610988 je napisao(la):
Relja Krilati je napisao(la):
Naravno, svako treba da kupi testeru prema svojim potrebama. Moj glas ide Stihl-u, mada ni Husqvarna nije ništa lošija testera. Ali Stihl dobia glas jer sam se do prošle godine "družio" sa Stihl-om 056, to je mašinčina u pravom smislu reči, samo posle rada sa 56-icom nije preporučljivo jesti supe i čorbice :haha: jer se ruke malo tresu.
Imao sam i ja 056. Pukla mi je stublina na njoj. Posle rada sa njom, tri dana samo mlijeko pijem. :haha: :haha: :haha:
Meni riknuo klip, radilica i cilindar.
 
savoris je napisao(la):
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Sto niko ne snimi dok struze suv bagrem ,tvrd kao beton , nego sirovo drvo :zli:

drug moj to nijedna nemože da siječe normalno , prvi put kada sam probao suv bagrem sjeći morao sam 'ustavit' da vidim da slučajno nisam okrenuo lanac naopačke :haha:


Savo zato sam i kucao nek prikazu taj video .To ne bi smeli ni ludi da prikazu :haha:
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
savoris je napisao(la):
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Sto niko ne snimi dok struze suv bagrem ,tvrd kao beton , nego sirovo drvo :zli:

drug moj to nijedna nemože da siječe normalno , prvi put kada sam probao suv bagrem sjeći morao sam 'ustavit' da vidim da slučajno nisam okrenuo lanac naopačke :haha:


Savo zato sam i kucao nek prikazu taj video .To ne bi smeli ni ludi da prikazu :haha:
ne mora biti suv bagrem moze i suv hrast :haha: sekao sam pre neki dan u svojoj sumi par stabala hrasta (na metrice) koji je posecen pre oko 8 godina i ostavljeno u komadima od 2-4 metra pa sam u jednom trenutku i ja gledao da li sam pravilno okrenuo lanac :haha: trenutno radim sa tomos-huskvarna 61 ff i nemam zamerke za nju pre sam imao stihl 042 samo je vec bila stara i teze je bilo doci do delova
Post je spojen: [time]1288730881[/time]
_________________________________________________
ustvari imam jednu zamerku za huskvarnu.kad sam bio da kupim mac za nju kazu da ide samo rolomatik a duromatika nisu ni imali pa nisam mogao da uporedim rupe mada ja mislim da bi trebalo da moze samo da je iste duzine. za stihlovu sam koristio oba tipa maca
 
huskvrna 365 je mnogo dobra testera , ali pricam sa majstorom koji servisira testere i on kaze mora da se vodi racuna sa njom kada se pravi mesavina jer je vrlo osetljiva i oce da zezne cilindar i klip
 
pozdrav ljudi ja sa novi,imam jedno pitanje sta mislite o sthilu ms440,koje su joj mane
 
nema mane samo je malo teza za rad ako je u pitalju prerezivanje tanjih stabla kresanje garana i kucna radinmost sa njom ali je dobra za teza i duza opterecenja izrada trupasa obaranje stabla odnosno kratko reci za ucestali i profesionalni rad u sumi .
 
zdravo svima,nov sam ovde i imam jedno pitanje,kupio bih husqvarnu 40 pa me interesuje das li je neko imao iskustva sa njom i da li mi preporucujete da je uzmem... inace mi treba za neke sitnije poslove....
 
Ja ti preporucujem da prvo procitas pravila foruma, predstavis se na za to predvidjeno mesto, po mogucstvu popunis profil, pa cemo onda razgovarati, i cuces sve sto te interesuje. :cao:
 
Pa sve i da mi je rodjeni brat, neka osnovna kultura mora da postoji. Ne? :ppozdrav: Odosmo u :off_topic: Ajd nek ostane malo ovo ovde da ljudi vide, pa posle moderatori nek pociste. :D
 
Nazad
Vrh