Koju marku motornih testera treba odabrati pri kupovini?

Koju marku motornih testera treba odabrati pri kupovini?


  • Ukupno glasača
    152
I ja sam odmah pomislio da se radi o gresci a opet nisam neki poznavalac istih pa nije naodmet pitat,hvala
 
Poslednja izmena:
Oleo mac testeru imam 8 godina. Nikakvih problema imao nisam a cuda drva sam uradio sa njom. Odnosom cene i kvaliteta zadovoljava sve potrebe kupaca...
 
Ajde malo da osvezim temu,a ima i novih clanova koji mozda nisu glasali i ostavili svoj komentar
 
Za tu konkretno mislim da je OK. Prodavac ima preko 9000 prodaja, od toga 100% pozitivnih komentara. Mislim da ne prodaje divljake, ne bi rizikovao blokadu pay-pal racuna sa toliko pozitivnih komentara, znaci ako je napisao da je original verovatno jeste. Koliko vidim prodaje raznu opremu za secu drva.To je samo moje licno misljenje I nemoj da ono odluci sta ces raditi.
 
Aca je u pravu, jedino to može da bude neki osnov za verovati, ove slike ne znače baš ništa (skinute sa net-a).Cena jeste nešto povoljnija,ali u ovlašćenim servisima trenutna cena, doduše nešto slabijeg modela,ali te namene (H440), je oko 400 e.Rizik šta ćeš dobiti, garatni list,gde se i kako reklamira,ostaje veliko pitanje,a odgovor nije baš jevtin.A da li će njemu biti ukinut pay nalog, tebe mnogo ne zanima,kineske kopije znaju da budu dosta verne, ponekad samo uživo možeš napraviti razliku.
 
Drugari imam stihl 038 elektrinik, otisao cilindar klip I Mac I lanac.
Znaci oko 100e China delovi
Prevelika mi je meni treba nesto manje 021-210 tako nesto da imam u kuci za dasku letvu u gredu
Gledam nove testere stihl- Husqvarna- partner sve su te neke male oko 17_20 000din STA vi mislite o tome znaci mozda ce godisnje iseci greda I dasaka u srazmeri 10m3 drva, drva za ogrev ne koristim

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh