Claas

Ko je ucio fiziku u skoli taj treba da zna da se teziste vucnog vozila menja pri vuci. :D Hocu i prednje duple da mu stavim ali se jos nisam odvojio od novaca :)

Preskocio je 3000 sati. Kao sto sam i pre rekao, kane ponekad ulje na sredini. Primetio sam pre neki dan malo antifriza na hladnjaku, moram to proveriti gde pusta. U garanciji je menjana gumica na povratnom vodu kompresora i pukla su mi oba prva stepenika ponajvise zbog moje kilaze :D

Zaboravio sam jos nesto, pukao mi je toplink zimus, sva sreca pa je bilo u njivi kada sam digao plug. Bas me cudi sto je pukao kad ne nosim nista tesko..
 
Teziste vucnog vozila se pri vuci prebacuje vise na zadnje tockove nego kada nije u pokretu, zato si ih i uduplao, a tegovi na prednjima su po toj logici visak. Imaju smisla samo u transportu zbog teskog prikljucka, mada i bez tegova bi islo. :ppozdrav:
 
Sve si dobro skapirao ali jedno nisi. Setvospremac od skoro 1500kg bez tegova njet! Nosio sam setvospremac od blizu tone bez tegova ali sa ovim mojim sa svim tegovima kad skrenem u njivi i dizem setvospremac u isto vreme, hoce traktor da produzi pravo :D
 
Stigooooo !!!!!

20160521-130429.jpg
[/IMG]
20160521-130441.jpg
[/IMG]
20160521-130453.jpg
[/IMG]
20160521-130503.jpg
[/IMG]
20160521-130535.jpg
[/IMG]
 
E sad smo najebali.....pojačava se tražnja za zemljom, čujem da dolazi još traktora u Kać i novih mašina ....,jel jel to i Grozdić kibicuje takav traktor !?
 
On je svratio da baci oko na mašinu, on je traktor rešio... Kakvi još traktori stižu i kod koga?
 
Nazad
Vrh