Claas

Lep tractor ,da li je to nekadasnji reno. Gde se oni proizvode i po cijoj tehnologiji? Da li klas koristi samo jd motore ili i drugih proizvodjaca.
 
kiraj je napisao(la):
Lep tractor ,da li je to nekadasnji reno. Gde se oni proizvode i po cijoj tehnologiji? Da li klas koristi samo jd motore ili i drugih proizvodjaca.
Da to je nekadašnji reno. Ta serija se više ne proizvodi,sada je serija s perkins motorom.
 
Hvala dečki...
Moj sad ima 2200rs i imao je par kvarova,tvorničkih grešaka koje su otklonjene.. :D

i531894_Fotografija048.jpg
i531893_Slika079.jpg
 
e a ovu masinicu je kupio moj komsija i to CLAAS MEDION 310 kojeg je platio oko 120 000evra +pdv i lizing troskovi ali kombajn je stvarno zakon pogledajte iako je off :ppozdrav:
mc97wo.jpg
 
upravo to znaci da na svakom traktoru ma kako poznat bio neki kvar mora postojati TAKOZVANE DECIJE BOLESTI koje SVaka masina mora prelezati .

POZdrav za JOHNY-ja
nema samo rus poneku fabricku gresku
 
ma svaki now traktor makar bio i fendt ili JD ima gresku naravno ne bas svaki ali skoro pa se to pokaze u prvih 1 2 iljade sati i to se tad otkloni pa onda tera bez problema :ppozdrav: :D
 
Claas Nectis (voćarski model) ima Iveco motor, Axos ima Perkins motor dok Ares, Arion i Axion imaju JD motore. Za Xeriona nisam siguran jel ima JD ili CAT motor.
 
ja sam nov na forumu,ovdje u alpskom predjelu gdje boravim zadnjih 20 godina, u upotrebi su lindneri,stajeri i deutz traktori.nekada znam satima da ih posmatram i divim se njihovim mehanizacijama ali vam odmah kazem da su nam njihovi traktori i mogucnosti kupovine vjerujte mi mi bi bili najveci proizvodjaci hrane u svjetu
 
Nazad
Vrh