Claas

Jesi li ti kombajneru ozbiljan kupac nekog claasa ili samo hoces da kupis ili samo sanjas? :bravo:
 
nisam ja kupac cale je!!ako te bas zanima a da naravno hoce da kupi i to bas claasa za koju godinu 1 2 tako to pa ocu da saznam nesto o njima vise ?? sto?
 
ok ako je cale kupac neka kupi clasa ima u almexu dosta modela pa mozes odabrati koji najvise odgovara ali upamti kad kupis veci traktor moras odmah i vece prikljucke da imas sto povecava troskove pri kupovini traktora ali moze se naci dobar ocuvan claas od 140 ks do nekih 40000evra i neki plug od 4 brazde za 5000e i setvospremac i tanjiraca za 5000e i ako imas nekih 50000evra to mozes da kupis samo oprezno sa kreditima u ovoj krizi da vas kredit nebi saranio...najbolja je kupovina gotovinom pa ko ima nek kupuje.... ::novac:: :ppozdrav:
 
ti bi north army najradije izlazio sa traktorom :haha: i ja bi da imam nowi fendt zetor john deere :D
 
pa da imam neki nova izasao bih jedan vikend i naterao ga u najvecu masuu gradu,budi siguran,ako ne verujes dajmi za vikend novi traktor koji ti kupis i ja cu ga proterati glavnom ulicom pored svih kafica ::svaka cast::
 
dacu ti mog fotona koji ima i zvucnike od 200 wati pa mozes izaci sa njim pa samo nabijes muziku do daske i pun gas i da te svi vide :haha:
 
:haha: :haha: pa ti onda kupi claasa ili ga iznajmi od nekoga pa izadji u grad sa njim i da te svi hvale sta vozis....hehe tako bi ja hteo iznajmiti na par dana fendta i izaci u grad sa njim da me svi vide sta phoenix vozi :haha:
 
evo odlucio sam se za CLAAS ares-697-ATZ ali polovan jel ga ima neko ili ga vozio
_________________________________________________Post je spojen: [time]1241117650[/time]_________________________________________________
ipak class ares 657 ATZ
 
Nazad
Vrh