Claas

Sta da ti kazem 6god=7000r.h. Pa u koliko smene su ga vozili? :ppozdrav:
 
case ih je napisao(la):
Evo me, tri dana nisam imao internet.
Traktor je kupljen nov, 2004 godiste ima 7100 radnih sati. John Deere motor, semipowrshift menjac.
Bilo je nekih kvarova ali uglavnom sve zbog loseg odrzavanja i nemarnih vozaca.
Ja nisam puno radio snjim pa nemogu nesto vise reci o njemu, sve u svemu solidan traktor. ::super::
sto gde je kejs?
 
316408g.jpg
2qk8q9x.jpg

Post je spojen: [time]1286884786[/time]
_________________________________________________
2a7wkya.jpg
kad se vozi neprimjereni stroj onda se ovo dogodi, he he he steta 100 eura hm....
 
Zanima me da li neko zna gde se moze naci neka sema za senzore ili tako nesto vezano za traktore claas? Ako to uopste ima ili mora samo servis doci i odraditi posao/otkloniti kvar?
 
Spajki je napisao(la):
Zrenjaninac cestitam na kupovini ::svaka cast:: i nek te dugo i dobro sluzi :ppozdrav: ! Kako je pala odluka bas na Claas-a?

Odlučila je oprema snaga težina traktora i odnos cene od drugih proizvođača.Cene su tu i tamo iste ali težina samog traktora je odigrala najveću ulogu. :ppozdrav:
 
Bubu, nista bez Perkinsa :D.mlogo dobar izbor. :ppozdrav:
Znaci sedmaci na prodaju he,he
 
:D

Ja vec par godina 'nisanim' traktor koji ce biti malo jaci od 577 a da se uklopi da radi sve sto rade 577 i 533 zajedno. Za Axosa sam cuo sve najbolje od prijatelja koji ga poseduje od letos, bio kod njega da ga probam malo i odluka je pala jer sam vozio jos par komada slicnih njemu.

Ako kojim slucajem i prodam jednog 577 od 2, bice da bi se kupio noviji 577 sa mokrim kocenjem! :D :ppozdrav:
 
mogli bi nas Zrenjaninac i Bubu obradovati slikama njihovih novih masina i da ih sa srecom koriste ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh