Claas

E vratio nam se S3RiOUS :ppozdrav: Mislim da grešiš u toj konstataciji, iskustva govore pozitivno!
 
Svideo mi se onaj mali Claas-ov traktor sto je bio prosle godine na sajmu ispod hedera za kombajn ako se secate!
 
Claas nema Deutz motore. U seriju Nectis (voćarci, vinogradarci) se ugrađuje Iveco NEF motor, u seriju Axos (nasljednik Celstisa) Perkinsov motor. Ares, Arion i Axion imaju DPS motore tj. John Deer motore. Za Xeriona neznam čiji motor ima

Kolega ima tri Claasa i između ostalog i Axiona 180-190 ks i kaže da je zadovoljan, nema problema. Traktor ima snage i težine za teške poslove.
 
kombajner je napisao(la):
ajte ljudi savete trazim claas da kupim nov jedno 180 konja i jace !!!saveti mi trebaju pozzz :ppozdrav:

najbolji savet koji ja mogu da ti dam je - sačekaj!
da vidimo koliko će carine dole a verovatno i proizvođačke cene...
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Claas nema Deutz motore. U seriju Nectis (voćarci, vinogradarci) se ugrađuje Iveco NEF motor, u seriju Axos (nasljednik Celstisa) Perkinsov motor. Ares, Arion i Axion imaju DPS motore tj. John Deer motore. Za Xeriona neznam čiji motor ima

Kolega ima tri Claasa i između ostalog i Axiona 180-190 ks i kaže da je zadovoljan, nema problema. Traktor ima snage i težine za teške poslove.
Xerion ima katerpilarove motore
 
Nazad
Vrh