Claas

Nista od opravke blatobrana. Polipropilen ne moze da se vari... Poručen nov u Almexu...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
ja mislim da moze da se vari sa pp elktrodama i fenom
vario sam,ali hoce da pukne posle nekog vremena
a sa poliester setom kad se zalepi onda nema problema
 
Pa sta se ti nerviras XD,ko ima moderne Class masine,moze i nove delove da kupi bez problema,sigurno nije racunao da ce odrzavanje,popravka istih biti na nivou Belarusa,Imt-a ...itd.Sta je hiljadu eura, za nov blatobran ?,nema tu krpljenja,pogresnu si marku traktora kupio ako se vodis tim misljenjem.
 
ja mislim da moze da se vari sa pp elktrodama i fenom
vario sam,ali hoce da pukne posle nekog vremena
a sa poliester setom kad se zalepi onda nema problema
Probano sa preko 100 vrsta elektroda i sa fenom, nosio komad kod 5 majstora da probaju i ne ide nikako. Kao kad bi sundjer hteo da variš, samo nestane taj deo oko elektrode... To je i napravljeno sa tom namerom da nema popravke samo novo...
Za one koje interesuje, blatobran košta 113.000 din i mali nastavak koji zovu rep još 17.000 din. Ostalo je preživelo što se tiče plastike. Cevi i te metalne stvari koje treba malo doterati, za njih ima leka...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Kada smo uzeli kombajn reče meni moj komšija koji je ove godine napunio 97 godina, kaže lep je ali ove nove mašine se sad prave od kolača... I nije puno pogrešio...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Probano sa preko 100 vrsta elektroda i sa fenom, nosio komad kod 5 majstora da probaju i ne ide nikako. Kao kad bi sundjer hteo da variš, samo nestane taj deo oko elektrode... To je i napravljeno sa tom namerom da nema popravke samo novo...
Za one koje interesuje, blatobran košta 113.000 din i mali nastavak koji zovu rep još 17.000 din. Ostalo je preživelo što se tiče plastike. Cevi i te metalne stvari koje treba malo doterati, za njih ima leka...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Mater mu i braniku.I meni kada je puklo crevo na tifonu pitali su me da li je polietilen ili polipropilen.Jedno od toga nisu mogli variti a bilo je od one vrste koja moze da se vari.Nije dobro to sto ti se desilo ali dobro je sto se niko nije nasao izmedju traktora i prikolice.Onda jako ne bi valjalo.
 
Pa sta se ti nerviras XD,ko ima moderne Class masine,moze i nove delove da kupi bez problema,sigurno nije racunao da ce odrzavanje,popravka istih biti na nivou Belarusa,Imt-a ...itd.Sta je hiljadu eura, za nov blatobran ?,nema tu krpljenja,pogresnu si marku traktora kupio ako se vodis tim misljenjem.
Druze ja sam rekao to za krpljenje i ja sam se iznervirao iako nije moj traktor i zato ja i govorim da nisam za nove plastikanere koji sem izuzetnog konfora i nenude bog zna sta a skupi ko djavo:ppozdrav:
 
Mater mu i braniku.I meni kada je puklo crevo na tifonu pitali su me da li je polietilen ili polipropilen.Jedno od toga nisu mogli variti a bilo je od one vrste koja moze da se vari.Nije dobro to sto ti se desilo ali dobro je sto se niko nije nasao izmedju traktora i prikolice.Onda jako ne bi valjalo.
meni se čini da se i pp i pe mogu variti :ppozdrav:
 
Danas stigo...
e5d53b3b40399a1eae18717ca33fd0a6.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ko da ništa nije bilo... Osim što sam lakši 1000 evra... Još samo rep da stigne ovih dana...
39f79a61362c02d5946599b9ba2fef57.jpg
bc58bae27ae1d8891caa7be7ecffee94.jpg
9325f71f3c6e28db4eb3fd47d2fa52e4.jpg
582503fead046be5d16b432041e982e1.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh