Claas

meni je interesantno sto na takve traktore sa takvom cenom stavljaju mitas gume.........
 
Mora se podpomogne malo i domaća industrija,ipak se on kupuje u Srbiji...Čestitke na kupovini:ppozdrav:
 
Jedno Te isto su sve te gore pomenute Gume tj.sve se proizvode u Rumi a dati i sto eura više Samo za drugi naziv je glupost.
 
Jedna zajednička...

20160523-112300.jpg
[/IMG]
 
Po specifikacijama:
[TABLE="class: rb-Specification-Parameter, width: 100%"]
[TR="class: odd"]
[TD="class: rb-Name"][TABLE="class: rb-Specification-Parameter, width: 100%"]
[TR="class: even"]
[TD="class: rb-Name"]Net Power[/TD]
[TD="colspan: 1"]138.1 hp[/TD]
[TD="class: rb-Value"]103 kw[/TD]
[/TR]
[TR="class: odd"]
[TD="class: rb-Name"]Gross Power[/TD]
[TD="colspan: 1"]147.5 hp[/TD]
[TD="class: rb-Value"]110 kw[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[TD="colspan: 1"][/TD]
[TD="class: rb-Value"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Treba za koji dan da dođu serviseri da ga "puste u rad". E kad dođu i dignu haubu, naćiću mu pločicu na motoru pa će vidimo...
 
Meni se Claas dopada, ali imam strah od servisa i cene odrzavanja. Ako su cene kao za kombajne to je jako skup sport.
 
Na sajtu je pisalo 630c - 155ks, 640c - 165ks, dok u cebis izvedbi imaju nešto više konja, cini mi se.

@bojcetic - u Ako ćemo realno, na svakom boljem traktoru je skup servis, tj redovno održavanje, a kad je nov, ne bi trebalo biti kvarova dug period.
 
Za CNH sam upoznat i nije skupo redovno odrzavanje, a masine su jako zahvalne i jednostavne za servis. Za Claas u selu ima nekoliko i na 2 su bili jako veliki kvarovi posle ne vise od 1000 sati rada. Verujem da su to bile decije bolesti posle preuzimanja Renoa i da je sada bolje. Pre svega menjaci da su pouzdaniji.
 
Mindjusar na isti traktor pucamo:haha:

sad je Atos.

Samo sto Atos je SDF traktor. Isti motor, isti menjac. Claas je samo spolja.
 
Nazad
Vrh