Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Kad stignem kuci probacu. Pokusavo sam skroz do kraja lepezu napraviti i nije htelo. El treba do kraja skroz il manje malo?

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Ljudi citam sta pisete pa me sve strah da napisem da sam jesenas na vasaru za 40 e kupio karcher 330 sa aluminijumskom glavom.na prvi pogled mala masina za pranje auta u vrh glave,medjutim ja sam sa njim ladno oprao djubretaru bez struganja stajnjaka.pritisak ubija,cak hoce drvo da osteti ako se samo malo priblizi.na njoj je ona roto mlaznica a moram nabaviti i lepezu.prao sam i traktor i sa lakocom skida skorelu masnocu.bas me prijatno iznenadila masina.
 
Skontao. Povuce se napred malo. Jos da probam pa cemo videti.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Mozda ce nekom da koristi,ima ono mrezasto sito na masini sto se vadi gde ide voda-kod mene je bilo zardjalo celo i isto kad dizna ne baca mlaz kako treba,skines i stavis u neku posudu sa kiselinom za sanitariju i ocisti lepo(kad prestane da susti cisto je).
 
Planiram kupovinu nekog peraca marke karcher pa bih molio za savet. Izdvojio bih nekih 200 €.Pa se dvoumim dal uzeti nov k3 ili neki polovni za taj novac?
 
Neki polovni za taj novac. Prelistaj par stranica i videces kakve su masine kupovane za tu oko 200e.

Kada odes na kupujemprodajem, kod preprodavaca (oni koji imaju po nekoliko karcher masina na prodaju), neces naci nista ispod K5 jer imaju plasticnu glavu, i veliki je rizik kupiti takvu masinu. Ne uzimaju je nikako, niti trguju sa njima.
Ja sam imao plasticnu glavu i kupio sam novu za oko 5-6000 dinara ako se secam i opet nemas nikakvu garanciju na to.
 
Savet? imam...ali tipa ``dali da kupim jugo?``, ``nemoj,nego kupi bembaru`` sacekaj i skupi 600 mozda i nesto jace evra i uzmi nesto od polovne hds profesionalne serije na toplu vodu.Ja imam takav i vredi svaku paru naspram tih malih koji su prvenstveno da operes auto i tepih.Doduse zavisi i za sta ti treba.
 
Ja se zajeba sto nisam kupio WAP 2012. godiste za 250e. Trofazni, Profesionalni, sa grejacem. Prodavali neki cokoladni iz Zablja u rumi na vaseru. Da sam mu ponudiio 300e doterao bi ga kuci. Ovako hocu, necu i na kraju ga ne uze :sjasi:
 
Tomo, kad si video taj aparat kod derana iz Zablja? Ja sam od njih uzeo 4 aparata i drugar je uzeo 1, imaju lepe robe cesto. Sve se dovlaci od preko ali se uglavnom prodaje kao neispitano.
 
Kolege za koliko moze da se kupi pristojna mašina na toplu vodu i da li su za održavanje bolje one baš starije ili ove nešto novije serije.
 
Kakva su iskustva sa vilidzer peracima? Nesto se mislim da kupim neki da imam da operembkoji put kola i kojecega. Malo beton i tako to...
 
Ja koristim kao sa slike, negde od 2009. ili 2010. godine. Nedeljno pere bar dva auta, redovno. Pre možda godinu dana sam mu zamenio gumice u pumpi. Stavio sam O-ringove iz prve gvožđare. Koštalo možda 50din i opet radi k'o sat.
s-2644-1268829978.jpg

Jedina mu je mana bilo kratko crevo. Kod strugara sam napravio nastavak i dodao crevo koje mi je ostalo od starog Einhela, tako da sad imam desetak metara, što je i više nego dovoljno. Pumpa je aluminijumska kod ovog modela.
 
Gde uzeti gumice i semeringe klipova za Einhell aparat za pranje?
I koje ulje sipate?

- - - - - - - - - -

Model je ht 1300—f.
 
Ja koristim kao sa slike, negde od 2009. ili 2010. godine. Nedeljno pere bar dva auta, redovno. Pre možda godinu dana sam mu zamenio gumice u pumpi. Stavio sam O-ringove iz prve gvožđare. Koštalo možda 50din i opet radi k'o sat.
s-2644-1268829978.jpg

Jedina mu je mana bilo kratko crevo. Kod strugara sam napravio nastavak i dodao crevo koje mi je ostalo od starog Einhela, tako da sad imam desetak metara, što je i više nego dovoljno. Pumpa je aluminijumska kod ovog modela.


Koji je to model?
 
Ovih dana gledamo te perace pa se dvoumimo izmedju polovnog karhera 720 i novo viligera 2500s prvenstveno za traktore, auto malo za fasadu i beton oko kuce i zanima me jel neko pere svinje posle prljenja kad je svinjokolj?

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh