Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Koja firma prodaje te Lavor peromate , ne mogu naći na netu po toj ceni
 
Drugar (hobista) je uzeo brusilicu i bušilicu KENO
Nije mnogo koristio i sKENjO
Mnogo lošiji od vilager-a

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jel neko ima benzinske,tj motorne perace ?.Vidim oni imaju usisno crevo,tj sami povlace vodu,bar kako sam video na netu po slikama.Jel to znaci da ne smeju dobiti vodu pod pritiskom,sa cesme ?.
 
Imam na dizel,zakacis na cesmu i peres.Prakticno sto moze da povuce iz posude za skidanje kamenca ako ga ima u vodi...a ima.
 
Na ovako nesto ja mislim,takav je i tvoj samo dizel ?.
motorni_uredjaj_pera_za_pranje_pod_pritiskom_vpw_65_villager.jpg
 
Pazi verujem ti,inace od karcher hobi klasa mi nikad nije nesto mirisala...mozda kad je stedis i traje ali nije nesto jedino profi vredi pare-zaredjas 2-3 masine i teraj-radi kao bmw jedino sto gumice na puski hoce da odu od temperature mada ja ne stavljam original tako da mi nije nesto bitno.Nikad te nije zao kesa za pravu stvar-bile 2 na prodaju u mojoj blizini uvezene kao casa hteo sam jos jednu da kupim i sto mi ne treba ali mi cale udario cusku:osmeh:
 
Eh zato sam i postavio sliku da se razumemo na sta sam mislio :).Taj Karcher tvoj ipak radi na struju,dizel je tu da zagreva vodu samo ,gresim mozda ?.Kod njega se podrazumeva do dobija vodu pod pritiskom sa cesme,ali kod ovakvog,gore na slici, peraca sto bih mozda kupio ,sumnjam da bi smeo vodu pod pritiskom da dobija,ako je namenjen da je vuce kao pumpa iz nekog tanka ,bare ,itd ..moze se pumpa ostetiti mozda.
 
Jel neko ima benzinske,tj motorne perace ?.Vidim oni imaju usisno crevo,tj sami povlace vodu,bar kako sam video na netu po slikama.Jel to znaci da ne smeju dobiti vodu pod pritiskom,sa cesme ?.
Smeju dobiti vodu pod pritiskom
A predvidjene su za rad na terenu gde nema struje i vodovoda


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja imam lavor best 24. Pritisak 145 bara, protok vode 480l/h, snaga motora 2400w. Ali mi je crkla vodena pumpa, dali vredi popravljati i dali neko zna možda kolko izadje da se uradi vodena pumpa?
 
Nazad
Vrh