Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Odg: Aparati za pranje pod visokim pritiskom

Ja imam einhel al se nesecam koju oznaku nosi i zadovoljan sam njime. Imam ga vec 4 god. i sljaka jos uvek dobro. :cao:
 
Odg: Aparati za pranje pod visokim pritiskom

Bosonoga je napisao(la):
Koliko košta ovaj villager VPW 65 na benzin u €?
bas sam njega gledao, bila je neka akcija na kojoj je on kostao 25000 a bez akcije 32000
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Naravno da postoji.Spojeno je u već postojeću temu i nema potrebe za otvaranjem nove.Miloše ubuduće kada nisi siguran da postoji neka tema jednostavno idi na opciju u gornjem levom uglu Pretraži forum i ako ne pronađeš temu koja te interesuje onda otvori novu! :cao:
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Ja koristim Elektro maschinen HDEm 390 vec nekih 6 godina prilicno uspesno. Max. pritisak mu je 100 bari koji uz pomoc nekih odmascivaca sasvim fino operu to sto peru. U to vreme je placen 100 evra, sada mislim da je jeftiniji..
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Koristio sam Karcher 2.95 koji je jadan izgubio radni pritisak i završio karijeru pa sam kupio u Neckermanu neku tunge-munge marku koja je završila isto kao i prethodni pa sam rešio da kupim pravu mašinu koja može i da se popravi kada stane a ne da se jednostavno baci na smeće.U pitanju je Karcher HD 810 profesionalna sa gorionikom za toplu vodu naravno polovna,ispravna.Pritisak može da se šteluje do 250 bara što mislim da je bezpotrebno,evo i neka slika.
978wtf.jpg

bhk2g0.jpg
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

baca kolike je snage motor? i reci mi gde je kupljen? u nekom servisu ili privatno kod nekoga?
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

E viš nisam se ni setio da pogledam koje snage je motor,dobro si me podsetio.Inače trofazni je a kupio sam je kod nekog lika što donosi koješta iz Nemačke a živi u Staroj Pazovi
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

ja imam neki mali WAP od 9.5 l/m i meni je dovoljan , e sada u zadnje vrijeme primijetio sam da me malo zeza onaj sigurnosni ventil , nešto stalno drnda pritisak
cijela ispravna mašina je plaćena cijelih 15 evra bez crijeva i pištolja , prije toga sam imao neku šulje-mulje marku koja me je dovodila do bjesnila , jedino joj je puška bila dobra i prebacio sam je na ovu
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Ja sam ih dosad promenio surnajs, zadnji je bio neki Gude, svisno u sred pranja fercika. :udri: :udri: Sad sam u potrazi za novim.
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

mucobieno je napisao(la):
baca kolike je snage motor? i reci mi gde je kupljen? u nekom servisu ili privatno kod nekoga?
Ima nesto malo preko 4kW. Ja imam takvu samo sto je malo noviji model isto ima toplu vodu. Kupio sam ga kompletno remontovanog iz nekog servisa. Odlicno me sluzi vec 6god. Nema sta ne moze da skine.
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

A gde bih mogao da kupim neki dobar polovan ili remontovan? Cuo sam da ima takih po novom sadu ali neznam gde? Trebo bi mi neki od oko 150 bar koji ce oprat i prikolicu od djubreta a da se nemuci, da dobro skida blato,masnocu... i po mogucnosti da je marka. Koliko bi to kostalo?
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Milos.mtz je napisao(la):
A gde bih mogao da kupim neki dobar polovan ili remontovan? Cuo sam da ima takih po novom sadu ali neznam gde? Trebo bi mi neki od oko 150 bar koji ce oprat i prikolicu od djubreta a da se nemuci, da dobro skida blato,masnocu... i po mogucnosti da je marka. Koliko bi to kostalo?
http://www.yellowpages.rs/en/pegaz-servis/services/1-10-395-40690/firma
http://www.ak-karcher.com/

ovo na drugom linku je predstavnistvo u srbiji, al imaju i u novom sadu radnju, tamo smo mi kupili.

cenesu od oko 500 pa navise, mi smo dali 700
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Cene su im od 400 pa sve do 1400 eura.One sa toplom vodom su od 600 pa na gore a sve ispod te cene su sa hladnom vodom.Listaj oglase i naći ćeš kao i ja povoljnije
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Čime da razmastim traktor, nije opran od kad postoji a to je nekih 15 godina, ima silne naslage na njemu, oko menjača sam skinuo dosta da se barem ne prljam, ali ono za odmašćivanje rerni nema tako jak efekat na naslage, mora i špahlom da se skida a onda krene i boja...

Znači čime bih mogao samo da naprskam pa onda u perionici da ga pod pritiskom jakim operem? Šta da zaštitim od vode sem osigurača, traktor je IMT 539 deluxe.
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Naspricas ceo traktor odmascivacem npr. Faminom ili K2 pa posle par minuta peres. Najbolje je u nekoj perionici sa vrucim pranjem jer ima da osedis ako budes prao hladnom vodom..
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Taj fazon, gde se kupuju ti odmašćivači? Ponavljam da onaj za rerne žuti nema efekta kad su velike naslage, kod mene ne znaš dal je blato dal mas' ::lose::
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Odmascivace kod nas imas u prodavnicama auto kozmetike. :cao:
 
Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Ja sam dosad prao sa masinom marke LAVOR, sa nekis 120 bara, ali sam prosle nedelje kupio KARSERA sa 180 bari, i dizel je, tako da sam obezbedio masinu pravu.
Dosasad sam prao sa naftom isprskam i sacekam jedan sat, i onda sa tom masinom operem, ali rasturac za stajnjak, to nemoze da se sredi, a ako dobro ne operes kiselina nagrize i brzo propada prikolica. NA je u pravu, kod prodavca auto kozmetike moze se naci takodje dobra smesa za pranje :D :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh