Elixir KWS april
Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 40 od 214

Tema: Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Član steva mrštanac avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Poruka
    399
    Zahvalio se
    0
    Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Odg: Aparati za pranje pod visokim pritiskom

Ja imam einhel al se nesecam koju oznaku nosi i zadovoljan sam njime. Imam ga vec 4 god. i sljaka jos uvek dobro.

Član Bosonoga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Poruka
    484
    Zahvalio se
    3
    Zahvaljeno 38 puta na 37 poruka
    Downloads
    3
    Uploads
    0

Koliko košta ovaj villager VPW 65 na benzin u €?

Član
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Poruka
    160
    Zahvalio se
    2
    Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Citiraj Citiram: Bosonoga
    Koliko košta ovaj villager VPW 65 na benzin u €?
    bas sam njega gledao, bila je neka akcija na kojoj je on kostao 25000 a bez akcije 32000

Banned
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Poruka
    3,152
    Zahvalio se
    168
    Zahvaljeno 71 puta na 65 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Jel ne postoji slična tema?

Super Moderator Matic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Poruka
    12,999
    Zahvalio se
    85
    Zahvaljeno 1,790 puta na 1,250 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Naravno da postoji.Spojeno je u već postojeću temu i nema potrebe za otvaranjem nove.Miloše ubuduće kada nisi siguran da postoji neka tema jednostavno idi na opciju u gornjem levom uglu Pretraži forum i ako ne pronađeš temu koja te interesuje onda otvori novu!
    Udri me,ubi me,kožu mi deri,odavno ja sam spreman da mrem.Opsuj mi oca,majku i sve po spisku,samo mi nemoj dirati Srem!

http://poljoinfo.com/showthread.php?...a-sa-Youtube-a

Član Bubu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Poruka
    3,917
    Zahvalio se
    485
    Zahvaljeno 812 puta na 360 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0

Odg: Sa cim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> peraci pod visokim pritiskom.

Ja koristim Elektro maschinen HDEm 390 vec nekih 6 godina prilicno uspesno. Max. pritisak mu je 100 bari koji uz pomoc nekih odmascivaca sasvim fino operu to sto peru. U to vreme je placen 100 evra, sada mislim da je jeftiniji..
    Uzmi sve što ti život pruža!

Datum pristupanja
    Apr 2009
    Poruka
    12,999
    Zahvalio se
    85
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Koristio sam Karcher 2.95 koji je jadan izgubio radni pritisak i završio karijeru pa sam kupio u Neckermanu neku tunge-munge marku koja je završila isto kao i prethodni pa sam rešio da kupim pravu mašinu koja može i da se popravi kada stane a ne da se jednostavno baci na smeće.U pitanju je Karcher HD 810 profesionalna sa gorionikom za toplu vodu naravno polovna,ispravna.Pritisak može da se šteluje do 250 bara što mislim da je bezpotrebno,evo i neka slika.

Udri me,ubi me,kožu mi deri,odavno ja sam spreman da mrem.Opsuj mi oca,majku i sve po spisku,samo mi nemoj dirati Srem!

Član mucobieno avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Poruka
    2,950
    Zahvalio se
    163
    Zahvaljeno 355 puta na 254 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0

baca kolike je snage motor? i reci mi gde je kupljen? u nekom servisu ili privatno kod nekoga?

Datum pristupanja
    Apr 2009
    Poruka
    12,999
    Zahvalio se
    85
    Downloads
    0
    Uploads
    0

E viš nisam se ni setio da pogledam koje snage je motor,dobro si me podsetio.Inače trofazni je a kupio sam je kod nekog lika što donosi koješta iz Nemačke a živi u Staroj Pazovi

Član savoris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Poruka
    3,937
    Zahvalio se
    85
    Zahvaljeno 170 puta na 104 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

ja imam neki mali WAP od 9.5 l/m i meni je dovoljan , e sada u zadnje vrijeme primijetio sam da me malo zeza onaj sigurnosni ventil , nešto stalno drnda pritisak
    cijela ispravna mašina je plaćena cijelih 15 evra bez crijeva i pištolja , prije toga sam imao neku šulje-mulje marku koja me je dovodila do bjesnila , jedino joj je puška bila dobra i prebacio sam je na ovu
    Što teže živim lakše ću umrijeti

Član Lala iz Banata avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Poruka
    3,966
    Zahvalio se
    104
    Zahvaljeno 554 puta na 257 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0

Ja sam ih dosad promenio surnajs, zadnji je bio neki Gude, svisno u sred pranja fercika. Sad sam u potrazi za novim.
    “A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster.”

Novajlija
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Poruka
    22
    Zahvalio se
    1
    Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Citiraj Citiram: mucobieno
    baca kolike je snage motor? i reci mi gde je kupljen? u nekom servisu ili privatno kod nekoga?
    Ima nesto malo preko 4kW. Ja imam takvu samo sto je malo noviji model isto ima toplu vodu. Kupio sam ga kompletno remontovanog iz nekog servisa. Odlicno me sluzi vec 6god. Nema sta ne moze da skine.

Član
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Poruka
    160
    Zahvalio se
    2
    Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

A gde bih mogao da kupim neki dobar polovan ili remontovan? Cuo sam da ima takih po novom sadu ali neznam gde? Trebo bi mi neki od oko 150 bar koji ce oprat i prikolicu od djubreta a da se nemuci, da dobro skida blato,masnocu... i po mogucnosti da je marka. Koliko bi to kostalo?

Član mucobieno avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Poruka
    2,950
    Zahvalio se
    163
    Zahvaljeno 355 puta na 254 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0

Citiraj Citiram: Milos.mtz
    A gde bih mogao da kupim neki dobar polovan ili remontovan? Cuo sam da ima takih po novom sadu ali neznam gde? Trebo bi mi neki od oko 150 bar koji ce oprat i prikolicu od djubreta a da se nemuci, da dobro skida blato,masnocu... i po mogucnosti da je marka. Koliko bi to kostalo?
    http://www.yellowpages.rs/en/pegaz-s...95-40690/firma
    http://www.ak-karcher.com/

ovo na drugom linku je predstavnistvo u srbiji, al imaju i u novom sadu radnju, tamo smo mi kupili.

cenesu od oko 500 pa navise, mi smo dali 700

Datum pristupanja
    Apr 2009
    Poruka
    12,999
    Zahvalio se
    85
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Cene su im od 400 pa sve do 1400 eura.One sa toplom vodom su od 600 pa na gore a sve ispod te cene su sa hladnom vodom.Listaj oglase i naći ćeš kao i ja povoljnije

Prijatelj Foruma oktopod avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Poruka
    4,217
    Zahvalio se
    1,399
    Zahvaljeno 1,247 puta na 862 poruka
    Downloads
    12
    Uploads
    0

Čime da razmastim traktor, nije opran od kad postoji a to je nekih 15 godina, ima silne naslage na njemu, oko menjača sam skinuo dosta da se barem ne prljam, ali ono za odmašćivanje rerni nema tako jak efekat na naslage, mora i špahlom da se skida a onda krene i boja...

Znači čime bih mogao samo da naprskam pa onda u perionici da ga pod pritiskom jakim operem? Šta da zaštitim od vode sem osigurača, traktor je IMT 539 deluxe.

Član Bubu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Poruka
    3,917
    Zahvalio se
    485
    Zahvaljeno 812 puta na 360 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0

Naspricas ceo traktor odmascivacem npr. Faminom ili K2 pa posle par minuta peres. Najbolje je u nekoj perionici sa vrucim pranjem jer ima da osedis ako budes prao hladnom vodom..
    Uzmi sve što ti život pruža!

Prijatelj Foruma oktopod avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Poruka
    4,217
    Zahvalio se
    1,399
    Zahvaljeno 1,247 puta na 862 poruka
    Downloads
    12
    Uploads
    0

Taj fazon, gde se kupuju ti odmašćivači? Ponavljam da onaj za rerne žuti nema efekta kad su velike naslage, kod mene ne znaš dal je blato dal mas'

Super Moderator North ARMY avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Poruka
    15,935
    Zahvalio se
    434
    Zahvaljeno 1,793 puta na 1,047 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0

Odmascivace kod nas imas u prodavnicama auto kozmetike.

Član Trnavac avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Poruka
    609
    Zahvalio se
    28
    Zahvaljeno 15 puta na 15 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Adresar poljoprivrednih firmi - poljolink
    Ja sam dosad prao sa masinom marke LAVOR, sa nekis 120 bara, ali sam prosle nedelje kupio KARSERA sa 180 bari, i dizel je, tako da sam obezbedio masinu pravu.
    Dosasad sam prao sa naftom isprskam i sacekam jedan sat, i onda sa tom masinom operem, ali rasturac za stajnjak, to nemoze da se sredi, a ako dobro ne operes kiselina nagrize i brzo propada prikolica. NA je u pravu, kod prodavca auto kozmetike moze se naci takodje dobra smesa za pranje :D
    za razbi-brigu www.dobric.info

Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja