Hersonec

Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Hvala,kada obere moj kukuruz i jos ponekom komsiji on se odplatio,nije to puno para za takvu masinu,on je 1992 godiste a stojao je u zadruzi dugo godina poslednjih 5-6 godina radi
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Čestitam na kupovini i srećno u radu. Za 2 sata obrati preko 3 kj , i to kermesa je odlično vreme, verujem da je brži i od zmajevog samohodnog berača 240 (valjda). ::svaka cast::
Uslikaj ga malo , da ga i mi vidimo :cao:
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

evo jos koje slike
2hyz6gz.jpg
x3bq5g.jpg
4tm2vo.jpg
2ci8mkh.jpg
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Cestitam na kupovini. Cudna sprava, ima i benziski motor.
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Hvala,ima i benzinski motor od jednog klipa koji pali prvi pa on pali veliki motor V6 tako da akumulator od 45A pali kombajn od 200 konjski snaga cudno ali nije lose a videcemo posle kako ce se to pokazati.
Post je spojen: [time]1289763110[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w9Kp0QFigSw[/youtube]
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Ako mu crkne akumulator možeš da ga pališ i na kurblu. :haha:
Koji motor ima?
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

svašta sam vidio ali ovako nešto još nisam :D
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

@ Sakuljan ::svaka cast:: Kakve su mu manevarske sposobnosti, pitam zbog okretanja pune zmajevke na uvratinama ? I da li ima neki traku za skupljanje zrna ispod komušaljke? :cao:
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Ima traku za skupljanje zrna,isti princip kao na zmajevim beracima,a sto se tice manevrisanja zmajevku neoseti da je vuce,a motr je ruski v6 200konja od kiroveca
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Nema ga trnutno,imao je fabricki pa mu je skinut a ja cu da mu stavim roto disk to mi je naj lakse da ugradim inace on ima osovinu dole koja ima nozeve kao abrikter slicno,koji su sekli masu i ubacivali je u dob koji je seko silazu,neki su na tu osovinu varili usi i kacili nozeve od zmajevih beraca i tako tarupirali a ispod ima spirala ista kao na zmaju 142 koja je vukla tu masu u grlo indenticna spirala zmajevoj na zitnom hederu.
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Za sada dobro stoji u supi i nemrda,reci mi koliko poznajes ovaj berac jel brao dosta tu u njegosevu :cao:
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

nisam brao ove godine nista brace sledece godine.
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

Ljudi jel poznaje neko nekoga ko ima ovakav berac?
 
Odg: HERSONEC BERAC KUKURUZA

ja mislim da ima jedan u kuli ili u vrbasu 6 redi
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh