Cena kukuruza " kokičar " ...?

slavisa68

Novajlija
Učlanjen(a)
15 Okt 2010
Poruka
13
Interesuje me cena kukuruza, imam oko 1000 kg. ovogodisnjeg roda.
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

moj je zp ,neznam koji broj bese ,nije li to niska cena?
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

dosta ljudi je ostavilo u cardak pa ceka!kako ti se pokazao ZP?ovde dosta ljudi seje neki americki,sa tavana.okrune par najboljih klipova i zaprase ih i u njivu i tako u poslednjih 15god!uvek dobro rodi!ali kazu da mu je mana sto slabo puca kokica!
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

ovo mi je bila proba na 25 ari sam izvadio ovu tonu ,mislim da je to dobro,a za 30 din. ga necu dati sigurno :nono:
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

solidan prinos!ovde je dosta podbacio,na mnogo njiva je polegao zbog vetra pa je prinos slab!skladisti negde i cekaj!
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

Moj je bio sav polegao i eno ga u ambaru susi se prirodnim putem do proleca...Kakvih bre 30 din,bez 45-50 nema razgovora!!! To mi moramo da se slozimo,nema nas puno i zato dogovor kucu gradi :ppozdrav: Moj predlog 45 din do 50
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

tako je savato dokle vise da trgovci zaradjuju tri puta vise od proizvodjaca ::svaka cast::
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

Ja ga ne prodajem bez 50,00 din/kg ako ima kupaca neka se jave :cao:
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

Sve vise se pominje cena od 60 din po kg...To bi bilo sasvim realno i zadovoljavajuce,sta mislite?!Ja sam moj poceo kruniti,suv ko barut,a koka se samo puca :D
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

Ne verujem da će cena kokičaru ići gore, jer je jako velika ponuda.
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

kod mene kazu ''ne trazi vodu i 'leba'',neka stoji,mislim da ce postici dobru cenu.svi koji su me pitali za kokicar su rezervisani zbog vlage.mislim da tek u februaru pocinje.
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

Ja sam osušio, tako da nemam problem sa vlagom.
Problem je velika ponuda...
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

lero ja sam ga zastitio 'Aktelikom'.Mislim da je najbolji.
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

Ako neko ima kupca za kokicar neka javi.Imam oko 9t,vestacki osusen i selektriran :ppozdrav:
 
Odg: Cena kukuruza " kokicar " ...?

teško kokičar će morati da čeka bolje dane ima ga dosta a niko ga netraži
 
Nazad
Vrh