Žižula

hanza

Član
Učlanjen(a)
5 Apr 2010
Poruka
309
Lokacija
Baranda
acz8cl.jpg



još jedna voćka koja se ne prska.
 
Moram priznati da za ovu voćku nikad ni čuo nisam ali baš dobro izgleda na slici. Koji je latinski naziv, da nađem neke info pa da postavim?
 
Ziziphus jujuba, mislim nisam baš siguran da se tako piše.
Inače je još zovu kineska urma.
Post je spojen: [time]1287764831[/time]
_________________________________________________
Kinezi je gaje već 3.000 godina, njihova godišnja proizvodnja je 2 miliona tona.
Jedan plod žiule dnevno, zadovoljava potrebe čoveka za vitaminom C i B komplex.
 
http://www.crfg.org/pubs/ff/jujube.html
http://www.drozdin.cz/navody/jujub.htm

Opis i upute za uzgoj cicimku ili žižule



Ziziphus žižule Mill.

Cicimek, Kineski datumi, žižule



Citrusáři između uzgajivača i druge netradicionalne plod žižule usjeva je dobro poznato, nije produžen. Ovaj izuzetan i trajan s odličnim voća je na početku ponuda je nedavno za javnost, možda zato što on zaslužuje više nastupa.



Žižule je listopadni grm ili drvce 3-4 (iznimno do 8 m) visok. Ona dolazi iz Kine, gdje je već dugo uzgaja i odabire. Iz Kine postupno kao plod grma proširila diljem Srednje Maloj Aziji i na Mediteranu i šire u svim tropskim i umjerenim područjima. Oni su poznati za dva glavna središta uzgoja i selekcije novih sorti u Kini osim Pontic regiji, posebice Krim. Znanstveno ime Ziziphus, pomiješano češki cicimek starofénického zizuf dolazi od imena za odnose cicimek lotos u drevnim normalno jesti diljem Mediterana. Žižule je opet izvrtanje generički francuski naziv žižule (izgovara žižib). Neplatané sinonim Zizyphus Touma. ex Linn. , 1735, a često je krivo prepisao.



Godova su slabo trnovit grane zamršen više. Cvijeće su procvat u dolinama, oko 3 cm dugi, eliptični listovi su žuti i mali. Voće je ovalan, ponekad cijele koštunice 2-3 cm dugo, divlje sadnice su manji, ali neke vrste voća mogu imati i do 6 cm. Mi smo zreli u rujnu, kada zelenog voća i kremast boje u bijelo i crveno, nasadi nesesbírané stanica i zimi. Neki velikih bobica sorte uzgaja u toplijim područjima i zrele mnogo kasnije i zato su pogodne za uzgoj u našim uvjetima Srednje Europe. Pip je izdužena i uska, zašiljen na oba kraja. Površina ploda je tamno crvena, sjajna. Meso mesnat, kremast bijelo, slatko rane okus, teksturu i okus notama svježeg datuma. Nakon sušenja još uvijek moguće okus koji podsjeća na suhe hurme, otuda i ime biljci. Žižule plodovi su vrlo ukusan i vrlo popularna raste područja.



Valíček navodi da voće sadrži 25 -32% ugljikohidrata (sušene na 63,8%), 2,6 - 3,4% proteina i do 3,7% masti. Oni su izuzetno bogati vitaminom C uključuju kojih 250 - 3000 mg%, osim toga, sadrži veliki broj mikroelemenata (posebno željeza, kobalta i jod) lako mogu koristiti ljudsko tijelo. Sadržaj drugih tvari treba istaknuti organske kiseline, cvjetanje mora, pro-vitamin A, vitamin B2, flavonoidi i triterpenoid kiseline: oleanolová, betulinic, Ursulov itd. Voće možete jesti svježe, sušene ili kandirano. Proizvodimo također može sirupi i voće umacima. Voće, sjemenke i kora koriste se kao ljekovita droga. Ona radi za nesanicu, visoki krvni tlak, potiskuju kašalj, usporiti starenje, Ukrajina također pomoći u liječenju učinaka zračenja.



Tu je neke zanimljive značajke popisa. Oni sadrže tvari koje inhibiraju percepcija slatkoće receptora. To znači da list vakati za neko vrijeme uočiti slatko šećera u našim ustima na primjer, pojavljuje se kao pijeska.



Uzgoj je jednostavan. Neka mladi biljke rastu u loncima i prezimiti u podrumu. Stariji mogu biti posađeno u labave tlu na otvorenom. Općenito preporučuje otvorenom raste u svim područjima na većim visinama toplije je pogodan zimi pokriti korijenje. Obično raste u područjima gdje temperatura pada na -20 ° C. Za dobar zrenja, međutim, dobro odgovarajući suncu ili zaštićene lokacije. U izvornom smislu raste vrlo siromašni i kamenitim tlima i tolerira suša dobro. Mi polaze od načela sunčano, nezamokřená stanište. Uz izbor od zemlje ne morate brinuti o tome, niti sadržaj vapna u tlu ne boli, iako obično raste na silikatnih površina.



Može reproducirati za sjeme, sadnice, iako imaju manje voća i više na najnižoj plodnost. Stratificiranog sjemena proklijati teže, a posebno za debele perikarpa, koja mehanički može poremetiti. Sorti najčešće gnijezde u presađivanje ili eksplantatu kultura. Ukorijenjene reznice prilično nevoljko.


Slučajevi žižule uzgoja u ovoj zemlji su prilično rijetki i stoga ne možemo govoriti o iskustvu sa zaista velikim brojem sorti. Advanced, pa čak i po cijeloj Europi, posebice, "Lang" i "Li". Bivši je nešto manje slatko voće s sluzavih pulpe. Prije dospjelosti. "Lang" su nešto veći plod. Obje sorte su već veći rast grmlja (2-3 m).

 
Gotovo, posađena, nažalost samo jedno drvce, približno 1,2 metra visoko, dvogodišnje. Mnogo skupo, ovo jedno drvce 40 eura, deru ovi Slovenci, ali ko nam je kriv?
 
Javio sam se nekolikio puta,ko me je pitao za neke veoma rijetke sadnice.Dakle sve sto ima u rasadnicima Evrope,vecinom ima i tu kod mene.
 
žužula se u Boki i još po negde zove iglica. Ko je probao voćku zna zašto. Može da se dobije iz semena i dobro podnosi hladnoću. To što raste po Dalmaciji i Crnoj Gori doneli su pomorci odavno. Danas postoje selekcionisane vrste. Znači seme iz CG ili Dalmacije ili Hercegovine pa kalem?
Preporuka da se seje u Martu a tvrdu semenku treba prvo blago čuknuti da napukne. Ovo sam negde pročitao. Kao i da u Bg ima drveća koje uspešno rađa.
Zanimljivo je da se plod suši na drvetu a rod ne stiže odjednom tako da istovremeno mogu da se probaju zreli sočni polusuvi i suvi plodovi a ukus se donekle razlikuje.
 
:D ova Hanzina je debeloploda iz SL ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1293733293[/time]
_________________________________________________
 
:sta: pa zavisi šta hoćeš,koji oblik,u koju svrhu,valjda ne nameravaš praviti vočnjak žižule :haha: :haha:
 
Zašto da ne pravi "voćnjak" Žižula je veoma donosna voćka ako je Kinezi proizvode u milionima tona, zašto da ne i ovde, mislim da bi imala dobru prođu.
 
nameravam pokusati .jos uvek skupljam informacije .gde se mogu kupiti suve zizule
 
Suve žižule? verovatno kod kineza, Čujem da prodaju svega i svašta, mislim od hrane, pa verovatno imaju i žižulu.
Što se tiče cene, da malo je visoka 1500 dinara po sadnici ali daju i popust na veće količine pa možda i može da se prođe nekako, a ima i poticajnih sredstava probaj ne oklevaj previše.
 
Nazad
Vrh