Setvospremači

Slažem se oko 12 je najbolje, zato sam ti i rekao da je malo uži išao bi drugom na manjem gasu a brže....
Mislio sam da ide na 5metara i da ga vuce 5136 ali onda smo malo smanjili i odustali od prepakivanja motora sa 161icie kombajna na 5106 kad smo videli da lepo vuce i 106ica... Ja sam zadovoljan jer prvi put spremam sa njim a drugi sa teskom drljacom sa rotorima a ako zapekne kao ove godine sto nismo stigli drugi put preci i zasusilo onda u momentu jer je spremano na malo mokrije... isli smo rotofrezom... Ovde kod nas je teska zemlja. Obavezno prvi put uci sto pre i prespremiti

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Radoslave, na slici nije OLT setvospremač već Majevica. Imam takav od 2,5 metara.
 
Radi kolega sa takvim od 3m, nosi ga sa 82kom, tezak i jak spremac konstrukcijski naspram IMTa sa kojim smo do sad radili. Isto je placen 800e ali u mnogo boljem stanju.
Jedino me malo cudi kako je uspeo iskriviti dasku.
 
Naleteo sam sasvim slučajno na taj Majevicin i vidi se da je spremač dobro urađen a ovih IMT ima svakakvih
 
Има мој рођак змајев 4,5м. Радио сам пролетос са њим затварање бразде...доста добри спремачи, једина замерка су они глупи ротори назад, ал шта је ту је...
 
Nazad
Vrh