Setvospremači

Pa slika nije neka,priznajem,ali na osnovu cega tako smeli i negativni komentari??Spremac danski,ispravan,rotori jaki,nije izvaren uz malo jos truda i farbe i eto ga.Mislim,sta.....pa nije auto pa sad gledamo sto sitnica itd.
 
Pa sta ja da radim, kada imam potrebe za vecim masinama. Ne mogu da radim 80ha sa masinama koje su za 30ha, A od clana Bubu hocu kombajn da uzmem, a o tome smo vec on i ja vec pricali preko telefona. Trenutno imam 142, ali sam u zetvi dosta odbio usluga, yato sto ne mogu da stignem, kao i sada u kukuruzu.
A sada pitanje za sve clanove. Potreban mi je veci spremac, kao sto vec znate. Ja imam Rau od 2,8m. Sta mislite, da li se isplati kupiti isti takav od 2m i sastaviti jedan na sklapanje? Ovaj moj mogu da podelim, na dva dela, cak i rotore. Pa bih od njega mogao da napravim krila....
 
Imam ja jedan za tebe ,stoji mi ko višak. Savo javi broj te na pp imam ja dva točka od IMT spremača ako ti odgovaraju samo da ih nađem.
 
Ja imam Rau od 2,8m. Sta mislite, da li se isplati kupiti isti takav od 2m
Ako već hoćeš to da radiš,onda bolje kupi majevicin spremač od 3m i onda napravi krila od tog rau i eto ti spremač. Drugar je baš to uradio,(to je imao u dvorištu) majevica za osnovu (jer ima jaku šasiju) a rau presekao na pola i napravio krila, stim da ga je skratio na sve ukupnu širinu od 5.5m čini mi se,jedan red rotora ima a dasku nema.
 
Nazad
Vrh