Setvospremači

Poli Plast, Goran.
023536250 i 063563342

- - - - - - - - - -

Nisam ni slutio kakva je nauka taj kraj rotora koliko se to sve pojelo, samo znao je strugar sta radi pa mi je trazio da mu odnesem sva kucista da oni to upakuju.
 
Zato sto su izmotani, pa vracani...a lim kao lim kad jednom dobije po tamburi nema mu dalje srece.
Doci ce oko 20e oba, tako da se ne isplati raskantati kucista i osovinice zbog 2 lima.
 
Samo da ti kazem da ti novi nisu perforirani i slabiji su od fabričkih krivi, a nije bas naivno ih promenuti.Ja sam kod mene sve ispravio kad sam kupio 3.70 spremac
 
Ojacacemo nove pre montaze.

Maticu nije mi zao sto sam ga pozajmljivao, nego sto se dusmanski teralo kao da smo neprijatelji, pa su ga tako vozili i ostavljali rasklimanog. Ima ko ga je bar utezao i sarafe stezao, a ima ko je "samo kratko" uzimao i vracao.
 
Drustvo treba mi pomoc. Koliki hod mi treba na hidraulicni klip za sklapanje jednog krila za setvospremac . I da li da kupim jednosmeran ili dvosmeran?
 
Двосмеран по обавезно....ја планирам када порадим ових дана затварање бразде да скинем овај мој цилиндар и да га однесем да га прерпаве на двосмеран у хидроматику у Лаћарку...доста ми је зајебанције приликом ширења, крила....
 
Двосмеран по обавезно....ја планирам када порадим ових дана затварање бразде да скинем овај мој цилиндар и да га однесем да га прерпаве на двосмеран у хидроматику у Лаћарку...доста ми је зајебанције приликом ширења, крила....

Kolko je dugacak klip,tj hod koji izlazi?
 
Двосмеран по обавезно....ја планирам када порадим ових дана затварање бразде да скинем овај мој цилиндар и да га однесем да га прерпаве на двосмеран у хидроматику у Лаћарку...доста ми је зајебанције приликом ширења, крила....

Koliko sam ja upucen u hidrauliku ne moze se jednosmerni cilindar prepraviti na dvosmerni.
 
Kolko je dugacak klip,tj hod koji izlazi?

Не знам тано, када будем ишао сутра на арбајт премерићу га, али је порпилично велики његов ход...

- - - - - - - - - -

Koliko sam ja upucen u hidrauliku ne moze se jednosmerni cilindar prepraviti na dvosmerni.

Мајстор рече да може, када га је пре пар година препаковао јер је пуштао уље. Причали на ту тему...бем ли га ако је он погрешио онда и ја грешим....
 
Hod,duzina klipa nema veze,moze klip od jednog metra da sklapa krilo ,a moze i od 40 cm npr,sve zavisi kako se postavi na sam ram masine,njegov ugao pod kojim otvara-zatvara....nzm kako bolje da objasnim.
 
Неће да спусти десну страну тј. крило, па морам трактор да натера у разор трактор, да би спустио ту страну, а некад неће ни тако....некада спусти на равном оба крила без проблема...изгелда да зависи какав му је дан, јел устао на леву ил идесну ногу
 
Je l cete ici sa uskim ili sirim moticicama ove jeseni? Rekao mi jedan lik sto radi u zadruzi, da su oni izbacili pacije sapice zato sto namesti beton ispod i onda budu muke na jesen kad se ore, kaze samo uske one i gas....Pisalo se dosta o ovome i meni sire nekako lepse nameste teren i ravnije....je l imao neko problema sa tim da zabetonira ispod od njih??
 
Nazad
Vrh