Setvospremači

I ne samo kod njih... Ovo doba godine je bilo najludje i u Satex-u.
 
Menjao bi ovaj setvospremac od 3 metra za neki od 5-6 metara (uz moju doplatu) ako je neko zainteresovan nek se javi, bice stavljen u oglase ovih dana...
1_tmb_135223313_IMG_20130308_151456.jpg
[/url]
 
Ja sam ih pitao za 2.9m i 3.2m sa ravnim oprugama a za 3.6m je sigurno oko 3000eur ako ne i više evo maila
Postovani,


Cena setvospremaca conset 2,9 sa ravnim oprugama: 1841 eur.
Cena setvospremaca conset 3,2 sa ravnim oprugama: 2010 eur (ako zelite da bude sa hidraulicnim krilima onda je cena 2590 eur).

Cene su sa PDV-om is a isporukom u Beceju. Placanje se vrsi u dinarima po srednjem kursu NBS na dan placanja.


Pozdrav,

CONSUM TM
 
Taj sa linka koji si postavio je braće Argelašev iz Srbobrana. Ne koriste ga jer im ne treba, zadnjih godina je samo radio uvratine i neke špiceve.Kakav ti je taj rau daj koju sliku. Ako se odlučiš da ga prodaš možda imaš kupca:osmeh: Jer su to fabrički rotori ili pravljeni? Trebao bi mi jedan od 2.9m ili 3.2-3.3m i ne znam šta da radim... možda je što kažeš najbolje sačekati uredbu pa uzeti novog Consuma
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam uredba je izašla, spremači i dljače i dalje nisu predmet subvencionisanja. Povraćaj ima na onu mehanizaciju kao i u 2016 stim da su u ovoj dodati plugovi i telehenderi.
 
Da da, za traktorske navigacije. Od oktobra 2016. E sad ne znam tacno kog oktobra.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ni meni nije jasno sto nema povracaj za setvospremace,drljace i tanjirace.:sta:
Pa zato što to odavno imaju, usled povećanja državnog zemljišta plug im je potreban jer je malo je da ore samo jedan traktor kao i potreba za navigacijom(usled magle i smanjene vidljivosti) i telehenderom(podna skladišta i za đzambo vreće).
 
Nazad
Vrh