Kultivatori (špartači)

Pa onda
5e4a5e35ae5ebed348920ae305508db7.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kultivatori (špartači)

Nismo u temi, mase vise nema, nema zasad ni korova, a soja sto je izasla izasla, uopste nisam odusevljen. Nikla je tek posle 20 dana i 60L kise i to 50%. To je tema za analizu, izglda je raz jako zedna u tom periodu.
Danas to izgleda ovako
25422c67878dc9937b5221b70e7dfe7b.jpg
 
Poslednja izmena:
Nismo u temi, mase vise nema, nema zasad ni korova, a soja sto je izasla izasla, uopste nisam odusevljen. Nikla je tek posle 20 dana i 60L kise i to 50%. To je tema za analizu, izglda je raz jako zedna u tom periodu.

Na mojim njivama imam četiri krajnja reda kukuruza pored komšijskih pšenica, tri puta su manji kukuruzi u njima nego u ostatku njive. Ali ih bar ima, a red soje pored komšijske uljane repice je nikao max 20%. Mislim da je repica najnepovoljniji susedni usev, popije svu vodu...
 
Na mojim njivama imam četiri krajnja reda kukuruza pored komšijskih pšenica, tri puta su manji kukuruzi u njima nego u ostatku njive. Ali ih bar ima, a red soje pored komšijske uljane repice je nikao max 20%. Mislim da je repica najnepovoljniji susedni usev, popije svu vodu...
Kod mene je ista situacija u kukuruzima. A postrni kukuruz je najlosiji pored suncokreta, dok je pored kukuruza dosta dobar.
 
Dobar je Berko, ali skup. Bas sam ga zagledao na sajmu prošle godine.
Tupanjac je najpovoljniji, jedino mi se ne svidja sistem stelovanja dubine, nesto slično kao IMT. Dok se ostali podešavaju na točku.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
kolege za koliko moze da se nadje spartac sa dozerima za djubre IMT ali u dobrom stanju da bude?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh