Kultivatori (špartači)

Evo berko
3ea749f83dd4cdb1115f82336424d5c5.jpg
45880315d9766a8b19841e0d963e900a.jpg


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala svima, obici cu ih sve na sajmu, imam imt sa kojim sam prezadovoljan, ali u zadnje vreme gledam nesto sa diskovima
 
ja sam uzeo IMT cetvororedni i videcu kako ce se pokazati, nisam hteo za veliki traktor vec ferga da ga nosii on je za to ekspert..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Montirajte samooštreće motike inače preskaču travu.Sa samooštrećim motikama to je sasvim drugi špartač koji radi kao sat.
 
Nikakve motike ne prolaze na špartaču, čim je malo tvrđe neće u zemlju. Najbolja solucija su S opruge...
 
Ja neznam koje su kod mene,niti kako da ih prepoznam.Vidim da su S opruge i dole oni trouglovi vrhovi klepani cekicem.
 
Trazio sam ali nisam uspeo naci koji lezaj ide i da li ima prepravke da se plasticne piksle,caure u baterijama, radnim telima tupanjca zamene. Da li je isplativo za spartac koji radi do 50kj godisnje raditi prepravke?
Naisao sam da se spominje 6904 ali nisam siguran da li je rec o veca dva vodeca tocka ili malim tockovima.
Hvala unapred.
 
Nisam rasturao spartac(IMT) kako sam ga kupio i prosle godine mi jedna strana propusta djubrivo,ona rucica nema funkciju tj.cim uspem djubrivo ono odma i izlazi,gledajuci naspram one druge strane vidim da mi je onaj pleh istrulio od djubriva i da je za zamenu te pitam jeli to moze da se napravi od bilo kog pleha ili mozda ima da se kupi taj deo?
 
mislis na rucicu sto regulise kolicinu djubriva da pusta, kod mene je unutra lopatica koja nije od lima vec puno gvozdje zavareno za rucicu..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
mislis na rucicu sto regulise kolicinu djubriva da pusta, kod mene je unutra lopatica koja nije od lima vec puno gvozdje zavareno za rucicu..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Ne nije u pitanju rucica nego ta lopatica od punog gvozdja a ja sam mislio da je lim jer nisam to jos rasturio,onda verovatno treba samo to zavariti.
 
Nazad
Vrh