Naj hladnija zima poslednjih 1000 godina.

Ranko Cuvrk

Član
Učlanjen(a)
5 Jan 2010
Poruka
251
Lokacija
Kozarska Dubica- Medjedja
Ruski a i nasi meteorolozi predvidjaju ovu zimu, naj hladniju , kakve nije bilo poslednjih 1000 godina,da li bi trebali ovu najavu shvatiti ozbiljno :sta:
 
Najavljivu i smak sveta :sta:Ostaje da vidimo ali mislim da su najavljivali i sušnu godinu
 
Bilo je price i o svedskom standardu, 1000 evra za besplatne akcije, brzim prugama, poslu za 500 000 ljudi... :haha:
Spremi ti Ranko drva i ne beri brigu. :ppozdrav:
 
pročitao sam i ja u novinama da nas čeka pravo malo ledeno doba, ali se nadam da je to još jedan meteorološki promašaj.... ::namigivanje::
 
Ma neka bude i to bar smo mi u Srbiji ocvrsnuli i mislim da prosli svasta pa da mozemo i to da dodamo na listu! :D
 
moj komsija kaze da je prosla zima bila najhladnija.....nije imo dovolno para da kupi jos drva:haha::haha:
tako da sto vise drva to toplija zima.........
 
Ma oni ne mogu da pogode sutrasnju prognozu a kamoli za celu zimu! manite se tih spika! zima ko zima ,ne moze da bude toplo to znam i ja da kazem!!
 
Kažu biće i do -25 što je jako brrrr.Mada mene više ništa ne može iznenaditi pa ni da udari leto u sred zime
 
Ma neka bude i -80, neka puca ceric, drva ima, bice pršute, vruce rakije, a bice i žena da se još bolje zagrejemo.... :haha: :haha: :haha: U suštini valja da malo upekne minus... ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
ma do sada su sve pogodili :haha: ali ipak če biti kako BOG zapoveda pa šta bude biče ko preživi pričaće :cao:
 
Tokom druge polovine devedesetih godina nije prošla ni jedna zima da nije bilo bar nedelju dana sa temperaturama ispod -15, pa ništa, tako da ni ovo nije ništa strašno.
 
prognoze za 3-5 dana su tacne od 50-60% sto se duzi period prognozira verovatnoca se smanjuje a na vama je da odlucite da li ce te verovati u prognozu ili ne.A dobro je sto je ova tema otvorena da prodiskutujemo na prolece (ko prezivi) :ppozdrav:
 
U indijanskom plemenu dosao mlad, neiskusan poglavica...

Pitaju ga ovi sta da rade, a on im kaze da skupljaju drva za zimu... Skupljaju Indijanci drva a poglavica pozove meteoroloski zavod i pita ih da li ce zima biti ostra.
- "Pa bice hladna..." - kazu mu oni.
On naredi Indijancima da jos vise drva skupe...
Pozove posle 2 dana opet zavod i pita kakva ce zima biti a oni mu kazu:
- "Cini se da ce biti hladnija nego sto smo mislili."
Naredi on Indijancima da jos vise skupljaju drva...
Pozove posle nekoliko dana opet zavod i pita kakva ce zima biti a oni mu kazu:
- "Auuu bice veoma hladno!"
On naredi Indijancima da skupljaju danonocno drva! Skupljaju Indijanci kao pomahnitali, a poglavica pozove opet zavod i pita ih kakva ce biti zima. Oni mu kazu:
- "Najhladnija zima dosad!"

Poglavica:"Pa kako znate:haha:"
- "Ovi Indijanci skupljaju drva kao ludi!!!"




Evo kad nece niko da pise, a ja stvarno zaboravio... :udri:
 
Nazad
Vrh