Skip IMT

tibor

Član
Učlanjen(a)
8 Mar 2009
Poruka
1.170
Lokacija
Temerin
Ako neko ima iskustva sa IMT utovarivačem,nek podeli sa nama
1z5451y.jpg


fot0182.jpg
 
Odg: SKIP IMP

tibor je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
Tibore jesili ti vlasnik ovokvog neceg , gde se moze naci
Jeste
Kakve su mu karakteristike , podizna moc , velicina kasike , jel dovoljno snazan da kopa zemlju , kamen, sa kojim ultom ili R.Dakicem se moze uporediti . Koliko si ga platio , dali je na prodaju koliko vredi i tako to na tu temu ....
 
Odg: SKIP IMP

Karakteristike još neznam,jer nevalja mu menjač,sad popravljamo.Jedno što znam da diže 2 kubika šljunka i biće na prodaju čim završimo sa stajnjakom
 
Odg: SKIP IMP

Daj nam jos slika, malo iz kabine i tako...

Ovakav utovarivac sm vidio samo na jednoj slici maloj i to vojni u zelenoj boji...

s njim bi se mogla cuda raditi, pogotovo jer ima sve 4 vuce.
 
Odg: SKIP IMP

Bobo je napisao(la):
Daj nam jos slika, malo iz kabine i tako...

Ovakav utovarivac sm vidio samo na jednoj slici maloj i to vojni u zelenoj boji...

s njim bi se mogla cuda raditi, pogotovo jer ima sve 4 vuce.
Biće,čim sklopimo
 
Odg: SKIP IMP

dali to znaci da ovo cudo za napred u vom slucaju koristi 2 rikverca a za nazad 6 ili 10 brzina
 
Dva kubika sljunka je 2x1800 kg, i kad bi mogao da podigne odma bi pao na nos, Ult 170 nemoze 2 kubika !
 
koliko ja znam ako se ne varam skip koji su preradjivali slovenci je 90% imt 577. motor menjac zadnji prednji most sve je isto , verovatno spoljna hidraulika drugacija .
 
Poslednja izmena:
vladimir92 mislim na kombinirku bilo kog proizvodjaca. Napred kasiku a pozadi rovokopac na sebi ima li ko od forumasa i koju? Iskustva sa njima.
 
Nazad
Vrh