Kljesta za stavljanje gumice

Citam ovu temu o klestima ali ni jedne fotografije o kljestima, posto se bas ne razumem u takve stvari zdravo me intresuje kako izgledaju ta kljesta.:ppozdrav:
 
To sam i ja hteo da pitam, ali mi sve glupo. Na netu pod tim nazivom nisam mogao da pronađem klješta...:ppozdrav:
 
Kakva je to guma kad se toliko moze rastegliti a rep nerma mozda santimetar u precniku.
 
ja sam zimus uzeo 3 jagnjadi u Dublju stari oko 3, 3.5 meseca i jedno ili dvoje nisu imali kupirane repove, vlasnik je stavio gumice i posle desetak dana kada sam otisao po njih repovi su vec se susili, a za oko 20 dana su otpali, bez posledica, sve bilo ok
 
i kod nas veterinari stavljaju mindjuse a tetovir klijeta mozes se raspitati kod veterinara mozda imaju pa da ti kazu gdje ima
 
Da li neko zna gde mogu da se kupe klešta i gumice u Novom Sadu ili da se poruče preko neta ?
Unapred hvala.
 
To je kolega postavljeno samo za pismene, slep sam pored očiju, još sam pogledao link. :haha:
Hvala. :ppozdrav:
 
Pročitao sam sve komentare u temi, ali nisam pronašao nigde informaciju koliko se od korena repa postavlja gumica ( npr. u cm ). Kupio sam 100 gumica za 300 dinara, po klešta idem sutra, a planiram u petak da stavim gumice.
Molim za što brži odgovor, večeras nam je stigla prva ovogodišnja prinova. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh