Kljesta za stavljanje gumice

Ostavljam rep dovoljno dugačak da pokrije spolovilo.To mu je i osnovna funkcija, kako bi zaštitio spolovilo od mogučih infekcija posebica napada muha i obada.Literatura govori o trečem ili četvrtom pršljenu, brojeći od korjena repa.
 
Hvala vam kolege, zaista brz odgovor, 2~3 cm mislim da će biti dovoljna, pogledaću sutra, prebrojati i staviti između trećeg i četvrtog pršljena u petak.
 
ako nekoga zanimaju kljesta u inpaku su 1100 dinara dok su gumice 400 dinara 100 komada.postoji mogucnost slanja pouzecem,meni su tako poslali.
 
Nisam danas pitao koliko su u Clair d.o.o. (da li neko zna koja je cena ), rekao sam da mi ostave jedna u ponedeljak treba da im stignu u prodavnicu, danas su na carini. 100 gumica je 300 RSD.
 
Clair, Novi Sad, Alberta Anštajna.
100 kom mislim da je 300 RSD, klešta 1670 RSD.
Ne zamerite ako grešim, bilo je na stanju juče.
 
Ovakve gumice koštaju oko 1000 din, i odrade posao,


30u8h9e.jpg
 
Koliko sam upućen Sava21 cena je kod Mace i dalje ista. Potrošili smo za par godina bar 300, ni jedna pukla nije pre stavljanja, a klesta rade kao i prvog dana... :ppozdrav:
 
Odlicna prodavnica Matke i vrlo usluzne gospodje,samo reci hvale za njih a i asortiman je zaista dobar,tamo se moze pronaci sve sto covek ne bi rekao da ima da se kupi,naravno vezano za stocarstvo,mesarstvo i konjarstvo.
Ti si onda lepo prosirio stado kad tako trosis,daj nam neke slike.
 
Baš tako Savo, profesionalnost, ljubaznost, dobra i velika ponuda proizvoda.
Ne trošim ih kod sebe toliko, stavljam više prijateljima nego sebi, akcenat je bio na kleštima, ne na stadu i brojnosti. :osmeh:
A životinja po meni za pokazivanje još uvek nema, kada bude bilo nešto kvalitetno da se pokaže pisaćemo u temi ill de france. :ppozdrav:
 
Na vetshop.rs ima veliki izbor opreme za farmere po najpovoljnijim cenama
Gumice - 400din
klešta za namicanje gumica 1020din
 
Nazad
Vrh