Ječam 2010/2011

Kao što sam i napisao, interesovalo me je čisto sa finansijske strane, uloženo - dobijeno, ali sad shvatam da sam trebao da postavim ceo ogled drugačije.... da ostavim deo netretiran, i da ostavim deo koji nije dobio toliko veštaka... onda bi video realnu razliku....
 
mityoo moze li naziv toga regulatora , kako se prska koja kolicina vode .....malo vise informacija
i dali moze u psenici i tritikalu da se koristi
 
I moj je bio šestoredni, neznam samo koje sorte, jer sam sejao "sa tavana" a prskao sam preparatom "Cycocel" 2l/ha uz utrošak vode oko 300l/ha
 
..ja sam zasejo 15ari, sestoredni, za setvu ove godine, i nije lose, mada je moglo bolje. Kako je drugima niko i polego , kod mene je ostao na nogama.
Pri setvi u oktobru, kise nije bilo tako da je cekao kraj decembra za prvu kap, mislim da je to uticalo na klijavost i da je kasnio dosta, ali opet kazem HVALA BOGU, bice bolje, 15ari-600kg.
Sada cu zasejati hektar.
 
Evo i ja da se javim... Ovrseno 10.07 i sa dvadeset ari dvadeset dzakova punih !!! A ovi sto su uzeli slamu cude se rodu jer su imali samo 20 bala slame...

Nije bio visok ali je zrno krupno...
 
Nazad
Vrh