Zabava, smešne slike, video i ostalo...3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Pocinjemo sa novom temom.Za pocetak jedan kratak...

Tata,tata jel ribizla ima krila ??
Nema sine!!
Eee jebi ga opet sam pojeo bubaMaru. :D
 
Svaka cast ali meni se vise svidja na kraj clipa ispod kao predlog ona sto se sagnula :D :D :D :D trazio sam na google bez cenzure i mogu reci :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
rtdtoz.jpg
2zjdmxg.jpg

2qnm8ty.jpg
1496xcg.jpg

303g30i.jpg
2zqacg1.jpg
 
Samo uradis kao i ja,cenzurises u peintu malo neke delove organizma. :D



Prvo da vam javim najvaznije: ziv sam! Zatim jos jedna dobra vest: Ne mora da se plati otkup za moje oslobodjenje!
Medjutim, istina je da se jos nalazim kod terorista.
Culi ste da su me oteli sa gradjevine u Libanu dok sam radio na mesalici zajedno sa kolegom Spomenkom.
Mogu da vam kazem da je na pocetku bilo cupavo. Teroristi su nas strpali u djakove i odvukli u njihov kamp, a zatim skakali oko nas, mahali puskama i vikali nesto o Alahu i Djihadu. A onda su sve to snimali kamerom.
Kazem ja Spomenku da ce izgleda da traze za nas otkup.
Onda smo najeb.... burazere, kaze mi Spomenko.
I stvarno, prvo su ih otkacili u nasoj ambasadi. Ukinuta zadnja drzavna zajednica, a jos nije dosao nas novi ambasador.
Onda su zvali tu nasu firmu kod koje smo radili. Ispostavi se da je gazda vec primio drugu dvojicu na mesalicu i da ga mi uopste ne interesujemo.
Na kraju su spakovali one snimke i poslali nasoj Vladi u Beograd
I tako smo mi cekali i cekali i cekali, pa sam ja od duga vremena popravio neki njihov rashodovani tenk.
Oni su se silno iznenadili, a ja sam im objasnio da je to sitnica, jer sam bio tenkista na Kosovu.
Spomenko ih je u medjuvremenu ucio gadjanju iz rucnog bacaca, on je bio u Vukovaru.
Ja sam im posle ocistio topove, jer sam bio artiljerac u Bosni.
A Spomenko im pokazao neke trikove sa kamuflazom dok smo se krili od NATO pakta.
I tako, sad smo zaposleni kao instruktori kod terorista.
Plata je bolja nego na mesalici, a bolji su i uslovi. Tako da se nista ne brinete.
Cim mi istekne ugovor, eto mene kuci...
Srdacno vas, Milivoje.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0Z1RhoyzAtU&feature=related [/youtube] :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1285632677[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jvm8Ge6_8QQ&feature=related[/youtube]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh