Antonio CARRARO traktori

evo i od mene koji karraro

x1j1gx.jpg

20pyr6s.jpg
x1j1gx.jpg[/IMG]
293vtz9.jpg

2n829np.jpg

2lbm2x2.jpg
2n829np.jpg
 
antoniocarraro je napisao(la):
:D to se zove traktor strasnaje potpuno se slazem stobom . vedran R.srpska jer si to ti sliko , jer tvoje ?
ja jesam slikao i bice jos koja slika,a slikano je u austriji na servisu gdje ih sklapaju i prodaju.......
 
antoniocarraro je napisao(la):
Kao sto ste videli napepnice je jeste vazeca .Da 4god i kosta 20000 + pdv . jeste da je skupa ali u odnosno sta sve mozedaradi jos je i malo, ja sam pre 2 nedelje probo da orem snjim sa jedno brazni plugom i da vam kaze jakosam zadovoljan jer cak do 40cm dubinemi je islo a traktor malte ne nije ga ni primetio jer je strasno jak u odnosno njegove velicine jer ima vucu pod teretom 4x4 nonstop . :D :D

Prijatelju, sa kakvim si plugom orao, koliko cola i koji proizvođač? Ja tražim adekvatan plug za svog antonia! model tc5500f, sličan tvome, moj ima još kao dodatnu opremu plivajući hidraulik!
dsc00047sdx.jpg
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Zadnje poluge su ti kategorija 1 ili 1N? Ako su 1. onda probaj od nekoga posuditi plug 2x10" ili neki lakši 2x12". Ako su 1N onda nema frke samo što bi morao osovinu pluga dat skratit-otokarit na širinu kategorije 1N. Od marki preporučio bih ti OLT modele Posavac 2x10" ili Posavac 2x12" i ovaj novi plug V&N+IMT isto 2x10" ili 2x12". 12 colne sam ti podebljao zato što mislim da bi njih mogao komotno vući, a oni malo bolje zaoravaju biljnu masu, malo dublje možeš orati (do neki 28 eventualno 30 cm, a dublje mislim da nećeš ni ići) i ostavljaju nešto šire dno brazde. No svakako prije kupovine probaj neki od plugova da vidiš kako će se Tunica nositi sa njima, kako će ih vući, kako će se dat uštimat za njim, oćeš morat širit trap traktora... jer najgora opcija je kupiti nešto što će te kasnije samo mučiti i nećeš moć kvalitetno raditi. ::lose::

Poluge su kao i na IMT 539, mislim na rupe na kuglama, odgovaraju svi priključci koje sam probao do sada, 1.kategorija...
Koga god pitam iz svog sela, što se tiče plugova, svi predlažu IMT 2x10", ali nitko nije siguran, jer nitko nema takav traktor i ustvari i ja pričam napamet, ne znam još kako se on ponaša...mislim da me razumiješ...
u svakom slučaju nešto ću probat!!
ni malo mi se nesviđa onaj plug OLT koji je pomičan PTO-2.25 (10") :(
 
sto ti s nesvidja taj plug,on ti je dobar az sve vrste treaktora,prialgodljiv bilo kom traktorcetu
 
MATRIX je napisao(la):
sto ti s nesvidja taj plug,on ti je dobar az sve vrste treaktora,prialgodljiv bilo kom traktorcetu
Ja sam godinama orao sa 1 brazdnim IMT 16", čak sam si kupio i novog 610.10, ali sam ga prodao zajedno sa IMT traktorom...onda kad kad se naučiš na takve masivne i velike plugove, ovi mi se čine mali uski...naravno, ne kažem da to nije ok plug!
Čeka se proljeće :cool:
 
Na OLT PTO 2x10" nisam ni mislio, jer to nije plug za zaoravnje i najmanje biljne mase jer je nizak i nema povišenja daske (novi modeli sad imaju, neki dan sam vidio u tvornici-OLT-u).

Reci mi jesi gledao jači model TC 8400 F? Kolko je on u postotku skuplji od ovog tvog modela? Za tvoj traktorčić Torincab ima finu kabinu koja bi Tunici krasno "sjela".



Uploaded with ImageShack.us

Jesu ti nudili kabinu u Pavinu? Reci mi zašto si uzeo "klasični" traktor, a ne zglobni? Zglobni ima puno bolji ajnšlag, no opet sa ovim se lakše ore. Oba imaju prednosti i mane.
 
Za plug, kad bolje razmislim imam 1 jutro zemlje, novi mi se ne isplati kupiti, za početak ću posuđivat i probavat, koji mu najviše odgovara!
TC 8400 F bio je jedan sa kabinom i ful opremom, ali ga uopće nismo gledali niti pitali za cijenu, jer je to velik traktor. I ovog nismo prvotno htjeli, već Countrya 4400, ali to ti je kao i kad ideš gledat bilo koju drugu stvar, Country mi je bio kao igračka pored TC-a :).
O kabini razmišljam naravno, dosta je skupa ali mi za sada ne treba, dok se malo ne oporavimo financijski! Mislim da je oko 35 - 40 tis. kn.!?
Nemam ja vinograd i nije mi bio potreban zglobni traktor! Klasični, manji, velike trektore ne volim niti su mi potrebni, ipak sam ja hobista u tome svemu!
Gdje si iščupao ovu sliku sa kabinom, odličano mu stoji!!
 
Slika je sa ove adrese. http://www.torincab2.com/Frame.htm

Taj TC 8400 F sa kabinom (u Pavinu-u), čiju kabinu (ako imaš sliku okači ju) je imao i kako ti se činila što se tiče kvalitete, materijala unutra...? Jel na TCF-u sinhron mjenjač ili krči ko kod IMT-a? Jel skakuće kad ga voziš na cesti pun gas?
 
Pozdarv ddalibor.vidim da si pitao u vezi sa prulgom ja sam kupio jedan bazni plug polovnog jeste da je u groznomstnjem ali pravimi posao za mene. Ne znam tacnu oznaku jereje izgreban i prefarban koznakilokoputa vec.neko kaze de je leopard a drzgi kazu daje leskovacke proizvod . iskreno neznam kolije proizvodjac ali ima zahvat do 45cm i radi na dubinu 30-35cm kod mene,mada razmisljam da ga prodam i da uzmem dvobrazni plug .ali akote zanima moga dati skikam pada vidi i ti . pozdrav ....
 
Pozdrav

Moze li se znati, koja je visina ovog traktora bez kabine?

Da nije taj plug IMT od 45 cm, radnog zahvata.
Imam takav nov stoji u supi godinama.
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Slika je sa ove adrese. http://www.torincab2.com/Frame.htm

Taj TC 8400 F sa kabinom (u Pavinu-u), čiju kabinu (ako imaš sliku okači ju) je imao i kako ti se činila što se tiče kvalitete, materijala unutra...? Jel na TCF-u sinhron mjenjač ili krči ko kod IMT-a? Jel skakuće kad ga voziš na cesti pun gas?
nemam slike tog traktora, ali je isti kao ovaj sa ovih fotografija proizvođača kabine, mislim da je ta kabina bila!!
Mjenjač je sinhroniziran
Post je spojen: [time]петак, 07. јануар 2011. 19:50:01 CST[/time]
_________________________________________________
antoniocarraro je napisao(la):
ali akote zanima moga dati skikam pada vidi i ti . pozdrav ....
Moze li se znati, koja je visina ovog traktora bez kabine?
ajde ako ćeš imati prilike uslikaj mi plug, toliko da se vidi..
visinu ne znam, ima u katalogu proizvođača na internetu
 
važi .to znam da je visina od grede do dna pluga je 50cm ali sutracu de je uslikam da vidis tacnije.
Post je spojen: [time]1294507062[/time]
_________________________________________________
1z18t9w.jpg

Post je spojen: [time]1294532318[/time]
_________________________________________________
evo nekoliko slika o plugu sto sam pricao
Post je spojen: [time]1294557667[/time]
_________________________________________________
dg3sc3.jpg

Post je spojen: [time]1294583247[/time]
_________________________________________________
21aeixl.jpg
 
Evo ja danas od susjeda zakopčao neku skalameriju od pluga, plug je koma, neće ga prodat ali njega sam jedino uspio zakvačiti. Plug je OLT i po mojim mjerenjima 16", daska je skroz poderana, probat ću orat vrt malo. Probao sam skopčati slavonce 10" 2 brazde, ali mi smeta ona greda od crtala prve brazde, neku kemiju bi trebalo nabaciti!
dsc00131zwq.jpg

dsc00128t.jpg


dsc00134n.jpg
antoniocarraro - hvala na slikama!!!, ustvari mislim da su to isti plugovi!!, osim što je ovaj moj star!!!!! :haha: :haha:
 
manema na cemu.vazno je da smo nasli proizvodjaca pluga hvala ti na info. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1295273205[/time]
_________________________________________________
Da li neko koristi frezu MASCHIO W-L model od 130-140cm sirine i kako ste zadovoljni ? I dali neko zna dobavljaca u okolina zrenjanina? ili da ima na prodaju polovan.
 
Nazad
Vrh