Antonio CARRARO traktori

Odg: antonio carraro traktori

Malo slika sa sajma u N.S.



:ppozdrav:
 
Odg: antonio carraro traktori

Ovaj traktor sa gusenicama je pravo cudo . Uvek sam se pitao kako oni to obradjuju vocnjake i vinograde na Moselu u Nemackoj tamo je samo takva strmina i uvek sve uredno i odlicno vino :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: antonio carraro traktori

:bravo: :bravo: :bravo: za guseničara, nemojte više linkova kačiti ili ja odoh u voćare, kupio on mene. :D

trx 10400 je lep kao slika, italijanski dizajn, jbg. Kaže, 2 tone nosi, ni da se oznoji.

Ovo ću da stavim da piše ispod posta "New tractors are Italian stallions-A NEW range of Italian tractors should turn heads" ili antonio carraro-traktori za kojima se okrećete
 
Odg: antonio carraro traktori

vala bas ....

Post je spojen: [time]1285177321[/time]
_________________________________________________
A narode neznam da li ste citali moju poruku u vezi freze. Da li neko zna za ovaj moj traktor frezu i koji model mi preporucu je te naravno polovan !!! sto se tice sirine meni su preporucili iz fabrike da koristim od 160cm sirine da ce raditi bez ikakvih problema. Pa me iteresu je vase misljenje i praksa :ppozdrav:
 
Odg: antonio carraro traktori

Ma sta ga zalite da vidite sta moj kolega radi sa timberdzekom kud se penje nemoze se ni koza popeti da se nesklizne a kud se spusta sa 7 metara drva zasebom i u korpi 4 metra nosi pa povracali bi a on pijeva i zajebava se.Ja isto svoj nijedan traktor nezalim,nelomim ga ali nije on mene kupio nego ja njega.Ovaj sto radi sa ovim carerom to je normalno samo se treba zaigrati i smotati ga na brzaka pa bi izletio kao puscano zrno.Kod mene ima puno gorih terena pa sta momci sa traktorima od 50ks rade sa kocnicama motaju jer volan nema funkcije.To je samo zeljezo i nista vise.
 
Odg: antonio carraro traktori

Lako je ne zaliti masinu staru 20 godina a sta npr. da se kupi nov JD koji kosta odprilike 60.000 evra,da li bi se onda zalilio na masinu:haha: :cao:
 
Odg: antonio carraro traktori

Pa taj tko ima 60 000 evra kesa nece mu pasti na pamet da to uglavi u traktor u bivsim zemljama eks juge ili je malo skrenuo pa misli obogatiti sto je nemoguce od poljoprivrede,a na kraju krajeva ako ima tolike pare za traktor onda ima i za popravak.Gresim ili...
 
Odg: antonio carraro traktori

Taj ko ima 60.000 evra i kupuje traktor te cene ocigledno da ima zarade od poljoprivrede sto je to u razvijenim drzavama normalno.......... :ppozdrav:
 
Odg: antonio carraro traktori

Da je mnogo para, mnogo je. A ko ih ima za bacanje pa hoće da se bahati, neka uzme neku autozver pa neka prži a ne na traktoru da se iživljava.
 
Odg: antonio carraro traktori

To jeste.......ali ima onih (vecina) koji dosta cene nove traktore i cuvaju ih jedno 10 puta vise nego ove nase ,,bede,, (oprostite na izrazu) i znaju da cuvaju........
 
Odg: antonio carraro traktori

Meni se tako bahat odnos prema stvarima ne dopada ni malo. Ako imaš, čuvaj i staraj se, ako ti ne treba, prodaj ili daj onom kome će nešto da znači i da ga održava.
 
Odg: antonio carraro traktori

e pa meni je isto ko i onom sto palti 60000evra traktor a ja ga platim 5000evra i to mi je ko dam sam nov kupio jer to su moje mogucnosti i toliko mogu da platim,svjedno i dalje bih ga vozio i tjerao do maksimuma,kako neko kaze kupio sam ja njega ne on mene dakle meni sluzi,i nema da se pazi da se mazi da radi i da odradi sam sebe jer je to svrha same masine,cuvam ja traktor koliko i svoj zivot,dakle sve dok nisam ja ugrozen ne popustam i dan danas mi masian radi,nista joj nefali,to je moje misljenje a vi prosudite jel grjesim
 
Nazad
Vrh