Sa Zapada u selo

framboise

Član
Učlanjen(a)
18 Jul 2010
Poruka
190
Lokacija
pozega
Zdravo forumaši! :cao:

Vi ste krivi što sam ja ovde. :haha: Odkada sam zalutao na ovaj forum,svo slobodno vreme trošim na ovaj forum.Pa naravno da se šalim...Super ste!

Najzad da se predstavim,zovem se Vlade i iz Požege sam.Nemam da se hvalim velikim mašinama i velikim posedom zemlje.Od skora se bavim malinom(1ha) i od prekjuče ovcom Ile de France.(za to ste najviše krivi :haha: )

Za moje prvo predstavljanje toliko,a koga interesuje više-neka pita(slobodno... :haha:).
 
pa i ja sam gledo sam slike maline negde kao da si papratiste ili loret :ppozdrav:
 
Bravo brate Galki!
Vidi se da dobro poznaješ kraj!
Potez je Loret-Donja Dobrinja,s pogledom na Čestobradicu. ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1283684563[/time]
_________________________________________________
Hvala Kosjerac i bolje Vas našao! :ppozdrav:
 
framboise je napisao(la):
Zdravo forumaši! :cao:

Vi ste krivi što sam ja ovde. :haha: Odkada sam zalutao na ovaj forum,svo slobodno vreme trošim na ovaj forum.Pa naravno da se šalim...Super ste!

Najzad da se predstavim,zovem se Vlade i iz Požege sam.Nemam da se hvalim velikim mašinama i velikim posedom zemlje.Od skora se bavim malinom(1ha) i od prekjuče ovcom Ile de France.(za to ste najviše krivi :haha: )

Za moje prvo predstavljanje toliko,a koga interesuje više-neka pita(slobodno... :haha:).
Skroz si :off_topic: svoje teme :haha: :haha: :haha: kolega framboaz.
Sta Zapad? sta selo?, ajde pricaj odakle si se vrnuo, i ono slavno pitanje koje svi postavljaju, :" pa sto se vrati ovde?" :haha: :haha:
 
Ma da bre!
Ja doš'o 90te iz FR, mesto rodjenja FR, i gde god da odem uvek isto pitanje "šta ćeš ovde, tra-la-la", no primetio sam u Andreinom postu da pravilno pise francuski pa sam se zbog toga i tebi ovako obratio...
Srećno
 
Nazad
Vrh