Osnivacka skupstina udruzenja pobornika i praktikanata organske proizvodnje

@future, svidja mi se tvoj izbor reci. Da, ovo mu dodje ko predigra, pa nismo se jos ni upoznali, stvar je u pelenama. Ti si bar blizu, nemas problem.


Edit by Matić:Tema je pročišćena od Off Topica,ubuduće se držite okvira teme a o Amazonkama,Svingerima i ostalima pišite u temama predviđenim za to.
 
Zelim da zahvalim svima koji su sinoc prisustvovali. Osecam se obogacena poznanstvom sa vama. Nadam se i ubuduce lepom druzenju i daj boze nekoj jos lepsoj saradnji. :ppozdrav:
 
Ima li neka slika sa te skupstine,da znamo bar o cemu se radi :cao:
 
Nemam reci gostoprimstvo extra, druzenje i ekipa vrh extra, pilici samo sto ne pevaju , teme :D jos da je bilo vise vremena za sve jos bi mi dosli do nekog pravilnika. grudvica se odvojila .
 
Nego skupštinari, jeste se vi samo socijalizovali ili ste i nešto konkretno dogovorili? Mislim, ražanj i pivo nisu problematična kategorija.
 
@future, ti valjda znas da se u Srbiji nista ne resava bez obilnog i dobro zalivenog obroka.

@rasa02, Nema slika. Mi smo ljudi mirni, neprimetni. Organic food masoni. Prostor osvajamo suptilno, kao sto tiha voda breg roni. Misterija se nastavlja.....
 
Chikelover@

psssst nemoj da te cuju oni ratoborni poljoprivrednici koji se kunu u BASF i Monsanto i tesne kaveze !
 
Evo, pustila sam "the sound of silence".

Eeeee, nekad su homoseksualci bili umetnici. Sad su samo pederi. :haha:
 
Uz svo dužno poštovanje, ne slažem se sa mistifikacijom ove priče. Predrasuda, nepoznanica i poluistina je ionako previše, nema potrebe da i pobornici ove ideje zavijaju u oblandu nešto što bi trebalo učiniti jasnim i dostupnim što širem krugu ljudi. Plemenitost i ideali sa strane ali ni nas deset hladnjaču napuniti nećemo.
 
Ne znam ja kolika je tvoja hladnjaca, a ti ne znas koliko mi pilica imamo. :haha: Ajde opusti se.
 
Upravo sam se vratio iz njive (siliranje - treci dan). Nisam imao mogucnosti da pratim temu i vidim da je bilo cenzure. Sta sam (smo) propustio ili mi ...
Toliko sam umoran da vec brljavim.
Odrza li se ta skupstina kojoj bih rado prisutvovao da sam blize?
 
Више је било упознавање и приче на прескок али је вредело.Ако сте читали један од мојих постова,прво да се упознамо и мало попричамо али брзо, и да не чекамо довека.Telnet је лепо рекао,грудвица је почела да се котрља.Придружите нам се.Нико од нас не претендује лидерством већ да у слози посао и почнемо и ако добро планирамо, од посла корист сви видимо.
 
@ljubiteljka pilica
Ako sam dobro preveo ime :haha:.Nije mi jasno zasto ste toliko misticni i zasto ne zelite sa nama ostalim clanovima voljenog nam foruma da podelite bar trenutak vaseg solo okupljanja.Garantujem da smo i mi ostali clanovi"mirni" :cao:
 
Ako Vi imate zelju da se bavite samo "sobom"samo tako i nastavite,necemo Vam smetati mada to mozete i nasamo :haha: nemorate ovako javno :haha:
 
Moraju malo da se slegnu utisci... a moj utisak je da je svega tu bilo samo vremena nije.
Nas šest a dve ili tri priče u isto vreme i svim pravcima preko sobe, malo konfuzno ali lepo.
Svako je imao nešto interesantno i svima zanimljivo da kaže ili pita.
Iskreno meni je prvi put da nekoga upoznajem preko neta i teško mi je povezivanje priče sa likovima a ne uobičajeno likova sa pričom.
Da opisujem ponaosob nema svrhe, ukratko sjajna ekipa u kojoj je najslabija karika bio moj drugar :)
Za mene jedno sjajno inspirativno druženje i upoznavanje, nadam se da ćemo ga ponoviti..
 
Posto sam dobila jako puno pitanja na pp, koja nastavljaju da stizu, od svih koji zele da znaju nesto vise o okupljanju "skupstinara", osecam se obaveznom da kazem sledece:

-Okupila se nas mala grupa "entuzijasta", ako smem tako da se izrazim.
-Proveli smo vise casova u mom domu u Vranicu, verujem u prijatnoj atmosferi, uz nesto malo domace hrane i pica, pokusavajuci da se upoznamo.
-Tokom kratkog obilaska, pokusala sam da svojim gostima pokazem bar delic onoga sto radim: svoje eko-pilice i jednu manju eksperimentalnu parcelu sa paradajzom.
-Svi smo bili zeljni da nesto pitamo i kazemo, tako da je vladalo raspolozenje "simpaticne haoticnosti".
-Nismo iznedrili nikakav organizovan plan delovanja, narocito ne neki koji bismo krili od drugih. Obzirom da je to bio nas prvi susret, a vreme ograniceno, ne znam ni kako bismo stigli.
-Na zalost, niko nije poneo foto-aparat.

Jos jednom, zelim da se ovim putem zahvalim onima koji su odvojili svoje neprocenjivo vreme za ovaj susret. Sto se tice ostalih, nadam se da sam uspela bar malo da "demistifikujem" ovaj dogadjaj i da ce nas u sledecem "izdanju" biti vise.

Izvinjavam se ako sam nesto propustila da kazem. Pozdrav svima, a posebno onima koji podrzavaju sa strane.
 
chickenlover lepo objasnjeno

Dzoni, pa nemoj tako Vlada je kasnije sabrao konce pa se ravnopravno ukljucio u raspravu sa najnovijim idejama :bravo: :)
 
Nazad
Vrh