Osnivacka skupstina udruzenja pobornika i praktikanata organske proizvodnje

chickenlover

Član
Učlanjen(a)
1 Avg 2010
Poruka
315
Evo inicijative. Ostalo zavisi od svih nas. Prijavite se, ponudite ideje i predloge. Dobrodosli svi, sa ili bez pratilja.
 
Pa onaj ko je otvorio temu, naravno. A za sad su zainteresovani @tellnet, @branko, @Jhona Deru, @rebeljac...@Attila podrzava, @futurefarming aplaudira, sigurna sam, samo ga ne cujemo jer je na terenu u drugoj temi :haha:

Govorilo se o ovome u topiku "Isplativost org. proizv.", ali poceli da se gomilaju postovi koji su malo "off", pa reko da otvorim prikladnu temu da mi posle neko ne prigovara. Pogledaj i tamo, da vidis od cega smo poceli.
 
Ne znam da li sam gospođi chickenlover posebno simpatičan ili šta, nije problem naravno, :D ali evo, trudim se da postignem da me ima gde treba.

Ne bi bilo loše malo pogledati šta sve treba od papirologije za ovu akciju, ništa ne znam o tome ali pretpostavljam da nešto treba kako bi sve bilo ozbiljno i u formi "propisi su propisi". A ovde bi mogli da napravimo grubu skicu ciljeva udruženja, strukture i sl.
 
Ko me jos jednom nazove gospodjom, banujem ga iz udruzenja. :zli:

Ako se neko ovde razume u papirologiju, neka se smatra ljubazno zamoljenim da prilozi sta zna, u najpotpunijem obliku u kome zna. Hvala.
 
Bilo bi korektno i korisno da se predstavite i da znamo ko se krije iza nika i ovako lepog avatara. Zbog toga sam i pitao ko je inicijator, ko bajagi nisam znao...
 
Zorane, ja sam se predstavila tamo gde je tome mesto. Ova forumaska opsesija detaljima o meni je SASVIM OFF TOPIC. Sa druge strane, ako imas nesto da kazes na datu temu, molim izvoli, bices saslusan. Ako ne, prijatno i dovidjenja.
 
Trazio sam na tom mestu, verovatno mi je promaklo. Ne postoji razlog da budete tako drski i arogantni. Ako postoji forumska opsesija neko ju je izazvao i ja nisam u tom drustvu. Saslusanja su na nekom drugom mestu. Pobornik sam organske proizvodnje ali cu sacekati da se u tu pricu ukljucim kada inicijativa krene od nekog drugog. Prijatno i Vama.
 
Al se porvaste u 4 posta

Sto se tice ko stoji iza nika nije bitno uopste vazan je covek, ako bude sta vise izlazi se iz ilegale .

Ivance nemoj toliko ostro ipak ne treba brusiti mac zbog jednog prideva .

De malo konstruktivnosti najverovatnije cu u vas kraj 7. og ovog meseca kome ovo odgovara .
 
Ja zovem kod mene u kraj. Ako neko ima bolji predlog neka kaze.

A sto se carki tice, ne brinite, volim ja kad leti perje. Gde nema strasti, nema ni postignuca.
 
Ljudi, ovde smo da se volimo, znači skidajte gaće da se izljubimo k'o ljudi! :haha: Svaka čast chickenlover na pozivu ali ako ćemo da animiramo znatan broj ljudi onda to treba uraditi na ozbiljnijem nivou.
 
Zato smo tu, da se dogovorimo. Ja lepo kazem, svi predlozi su dobrodosli, pa da vidimo sta odgovara.
 
Po meni, treba da se okupi što veći broj zainteresovanih, pre svega ljudi sa foruma jer smo ovako u kontaktu pa je lako, ali da gledamo da termin bude van sezone radova, da ne cimamo ljude kad imaju prečeg posla i možda, iskoristiti neki događaj koji inače ide, sajam je u maju ali ima i drugih stvari ranije.
Post je spojen: [time]петак, 03. септембар 2010. 04:40:11 MST[/time]
_________________________________________________
Evo link pa birajte, naravno ako je Bg opcija br.1 :

http://www.sajam.co.rs/active/sr-latin/home/kalendar/kalendar_sajamskih_priredbi_za_2010_v01.html

Post je spojen: [time]петак, 03. септембар 2010. 13:46:19 MST[/time]
_________________________________________________
Evo i za Ns

http://www.sajam.net/live/Kalendar_priredbi
 
ja sam predlozio odredjen datum zato sto cu tada za Bg ali verovatno to mnogima ne odgovara zbog obaveza a posto je radni dan verovatno ljudi rade po firmama . Vi predlozite pa cu videti kako se uklapam , :ppozdrav: Dakle prepustam vama da odredite sve ...
 
I ja sam zainteresovan da se nadjemo na piću negde ako je u Bgd.
Nisam proizvodjač ali sam pobornik :) (piva takodje)
 
Ja ne mogu da napustam farmu na duze periode, nemam ni kola, a autobuski polasci i odlasci su malo vremenski zeznuti. Tako da mi najvise odgovara ono sto je na "pesackoj distanci" od mene. Neka se niko ne ljuti, jednostavno je tako.

Za pocetak mislim da ne mora da se "puca" na neku veliku brojnost ljudi. Ako se okupimo mi koji smo najvise zagrizeni i nekolicina narocito radoznalih, mislim da to daje podlogu da se upozna, porazgovara, i da se stvar kasnije dalje razvija. Pokusavajuci da okupimo sto vise ljudi, u ovoj fazi, mislim da moze da dovede samo do rasplinjavanja.
 
Ako idemo na predigru za nešto više onda je sasvim ok uži krug ljudi, iako se meni više dopada da dođe svako ko je rad i povede još ljudi, a kad, kome i kako odgovara je veoma teško uklopiti, zato sam i predložio da to bude uz neki događaj koji bi i inače braća poljoprivrednici rado posetili pa da načinimo zlatiborsku kompletušu tj. 2 obada istim udarcem.
 
Nazad
Vrh