Okupljanje forumaša 05.09.2010. na izletištu Letenka.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Pozivamo sve forumaše da se odazovu na poziv za druženje članova foruma.

Okupljanje će se održati na izletištu Letenka koje se nalazi na Fruškoj gori.

Sastanak u pola 11h ispred hotela i sportskih terena.
Hranu i piće bi nosio svako za sebe tj. svako bi došao sa nekim i tako bi svako nosio za svoje društvo_Okupljanje bi počelo u jutarnjim časovima.

Za više informacija možete pisati u ovoj temi.
http://poljoinfo.com/caffe/rostilj-i-druzenje/165/



Članovi koji su najavili dolazak:
1 Matic
2 KissRobert
3 Peto1
4 Zrenjaninac
5 Muccobieno
6 MiroslavJovanovic78
7 North ARMY
8 Panonstib(ako mu zdravlje dozvoli)
9 Farmer Bob
10 Levak
11 Topalovic
12 Paorpaor
13 DaVici(mozda)
14 Smedic(mozda)
15 Ganga(porodicno)
16 Szeki-telep
17 Provac
18 Bane Ivanov
19 Bogdan Suljmanac
20 Jos nekoliko poljoprivrednika koji nisu registrovani na forum,medju njima najverovatnije promoter Maisadur kukuruza.
20 Zcurcic
21 Miroslav K sa drustvom
P.S. Ako ima jos clanova koji ce dolaziti molim Vas da se javite na p.p. meni,mozete povesti prijatelja,druga forumasa... :ppozdrav:
 
Ovako.Eto konacno je sklopljen Lisabonsko-novobecejski sporazum :haha: izmedju mene i @KR.Ako Bog da,dolazimo porodicno_Organizatori neka kazu ako nesto treba posebno da se ponese,osim mesa,piva i starih dobrih cokanjica za rostilj :haha:
Kontaktirao sam i @zrenjaninca,radio je suncokret a morace i sutra jer mu je sav sazreo.
Da budete pametni sa nama dolazi i moj brat mladji inspektor u SUP N.Becej :haha: ::namigivanje::
(salim se)kasnije ide po zenu i dete u NS,a malo ce se druziti sa nama.
U koliko sati je okupljanje i gde?
Molio bih uputstvo kuda nam je najblize do Letenke?
 
Imam molbu da ponesete loptu.

Najblize ti je kad izadjes iz NS-a ka Iriskom vencu,na vencu imas jednu raskrsnicu sa suncobranima put dole levo vodi za Vrdnik a gore desno za Letenku kad se popnes gore na taj put samo pravo teras. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1283617855[/time]
_________________________________________________
@KR jesi video za telefon koji je tacno i jel ti se svidja ?? :cao:
 
Ja cu mozda svratiti na blic sa suprugom da se pozdravimo....posto vodim burazera i snajku iz Svabije na Petrovaradin...
 
Jaooo,evo oblacno vreme kod nas. :haha: bojim se da ne pokvari sutra vreme nas "lisabonski sporazum" :haha:
A @KR? Valjda nece.... :nono:
Eno kod moje zene u kuhinji se cuje cekic.Kuhinjski :haha: sprema meso za sutra! :D :ppozdrav:
 
Ovde je vedro.
Sad sam se cuo sa Maticem i on je spreman dolaze i oni. :D
Post je spojen: [time]1283628193[/time]
_________________________________________________
Aj ponesi loptu ako imas.
 
Ja nosim loptu nema da brines.Vodim suraka koji je u Sup-u S.M pa moze sa Bobovim inspektorom da pravi kojekakve mucke :haha:
 
Hu majku vam da to nisu inspektor Babic i insp.Tosic iz odeljenja za suzbijanje kurvarluka ??
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s7CKmHa60AQ[/youtube]
 
Ja sam narezao jedan CD mp3 sa narodnjacima ali one stare narodne :D :D

A i stavio sam moju pljoskicu u frizider da bude 'ladna ujutro pre "posla" :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh