Galenika fitofarmacija pšenica KWS pšenica 2018
Strana 60 od 60 PrvaPrva ... 1050585960
Rezultati 1,181 do 1,182 od 1182

Tema: Kokoške za dvorište

Član vuxsd avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Poruka
    2,104
    Zahvalio se
    4,442
    Zahvaljeno 1,077 puta na 589 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Evo, nadam se, naše lepotice...

tako mlada a ima sedu...

a imamo i belog orla...

Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo a zatim pobediti iskustvom!
    "Oluja u vodi stvara vatru u vazduhu!" - nepoznati autor - ribar sa Velike Morave
    "Goveda mogu da vuku kola ali je opasno kad poveruju da znaju put." - LAO CE
    "Prvo šuma, onda sekira, onda plug, onda pustinja." - Plimije

2. Sledeći 3 korisnici su se zahvalili vuxsd na ovoj poruci:

iwanho (11-08-18), Lanemaleno (15-08-18), zzzz (15-08-18)

Član vuxsd avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Poruka
    2,104
    Zahvalio se
    4,442
    Zahvaljeno 1,077 puta na 589 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nismo odavno pisali... Elem, spominjao sam onog sokola ili kobca što redovno patrolira okolinom kokošijeg sveta.... Večeras oko 18:30 su koke malo čeprkale i jedna se izdvojila na čistinu a već je bilo prilično mračno... Ja nisam video ali moje dete je počelo da viče... samo sam video senku kako je odletela... Dete kaže da je soko naleteo a da ga je koka kljucnula... uglavnom nije je odneo...
    Inače nismo sigurni da li je žuta gološija ili iznošena koka nosilja... te iznošene koke nosilje su agresivne jer hoće da se bore i sa mačkama i sa psom pa verujemo da je ta... da se branila... ili je pre bilo da je kobac promašio....

Eto... redovno dobijamo najmanje desetak jaja i to traje celo leto... mladi naraštaj polako raste pa kad ove koke nosilje skinemo sa spiska tamo u oktobru onda ćemo da ih spojimo...tada ćemo ako bude lepo vreme i da uradimo jedan komplet tretman protiv pipe...
    eto toliko...
    Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo a zatim pobediti iskustvom!
    "Oluja u vodi stvara vatru u vazduhu!" - nepoznati autor - ribar sa Velike Morave
    "Goveda mogu da vuku kola ali je opasno kad poveruju da znaju put." - LAO CE
    "Prvo šuma, onda sekira, onda plug, onda pustinja." - Plimije

Strana 60 od 60 PrvaPrva ... 1050585960

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.