Kako se resiti muva u svinjarskim objektima i oko njih?

Pozdrav za sve clanove!
Pre nekog vremena sam iscitao celu ovu temu o tome kako se resiti muva i dosta toga probao pa da podelim svoju srecu sa vama :)
Probao sam sa Agitom koja je bila vrlo uspesna, sa vilotrinom koji je trenutno dejstvo, pa mi je onda bio neki lik koji pravi svoju mazalicu i to privlaci muve i naravno na kraju su mi bili iz lokalne veterinarske stanice da oprskaju.
Sve je to imalo dejstva manje ili vise, krace ili duze. Ali je sve to poprilicno kostalo, sto novca sto vremena.
A onda sam dobio od prijatelja sa drugog kontinenta cudo koje mozete pogledati na ovom linku. https://www.kupujemprodajem.com/Hvataljka-za-muve-47992051-oglas.htm
Ova hvataljka je ono sto resava problem! Preporucio bih svima. Ima taj neki mamac koji se razmuti u vodi i na njega se muve pocnu skupljati.
Ja sam na svom salasu, gde mi dolaze gosti resio problem sa muvama samo sa time. Imam par komada rasporedjenih po salasu, jedan kod zivotinja, u ekonomskom delu dvorista i jedan tu tek ako se neka pojavi iznenada :)
Jedino sto hvataljka ima malo jacu cenu ali vredi. Kada sam stavio na papir koliko sam placao Agitu, Vilotrin i te veterinare sa ovom hvataljkom sam jos i zaradio ovu sezonu :D
Ako neko ima nesto da mu je potrebno od detalja i nesto da ga zanima slobodno pitajte.
Pozdrav!
 
Mozda zvuci kao mali oglas, ali to ne umanjuje efikasnost ovog proizvoda.
Clan sam na forumu od 2011. Da su mi namere cisto komercijalne registrovao bi se skoro.
Takodje bi bilo glupo da pisem o necemu sto nisam proverio.
Ali medju ljudima je situacija ako nije cuo od komsije da je nesto dobro nece ni da cuju za alternativu a kamoli da nesto probaju.
 
Videćemo šta admin kaže jer je ovo čista reklama.Jeste član od 2011 a čekali ste 6 godina da bi pisali i odmah prvo pa muško(reklama).
 
Nazad
Vrh