Kako se resiti muva u svinjarskim objektima i oko njih?

prije par godina bilo je veomo dobro sredstvo zvalo se AGITA i sa njom sam resio problem za citavu godinu takodje je sredstvo iz svicarske , no medjutim kada su ovi nasi zastupnici poceli prepakivati, vise to nije ni blizu isto dejstvo :nono:, dali je grujo moguce to sredstvo poslati za rs brzom postom, ja sam jako zainteresovam, javi
 
"Agita" je novo sredstvo u borbi protiv odraslih musica iz kuće Novartis (Svicarska). Kao lijek napada direktno centralni nervni system musice. Nakon uzimanja lijeka prema proizvođaču muhe umiru, 75% već u radijusu od jednog metra u izlazni raspon. To je topivo sredstvo u vodi granule u 400 g za(160 m² stambene površine) i 1 kg l (za 400 m² površine) na raspolaganju.
Kao sprej: 400g AGITA umjesati u 3,2 litara vode i u obliku spricanja naprskati, dovoljan za 240 m² zidne površine.
Kao premaz sredstvo: 400g AGITA Umiješajte 320 ml vode i premazati odgovarajuca mjesta, dovoljno za štalû sa
200 m²Trajanje: 2 - 6 nedelje.
Lijep pozdrav¨ :cao:

2cs6q1h.jpg
 
ma drug kakvo novo sredstvo na nasem trzistu je bilo bar prije 6-7 godina a sada je zabranjeno, prve godine sam koristio to malo pakovanje i nije bilo problema citave godine, a dobio sam ga iz hrvatske ali kad se pocelo pakovati u banja luci vise nije bilo ni sjen toj prvoj agiti, sve sto si naveo o proizvodjacu i primjeni je u redu i prikazano pakovane, al to vise nije to :zli:
 
@draganpopo
Ja znam da sredstvo postoji vec 6-7 godina na nasem trzistu!!
Ali ja govorim u ime Svicarskog trzista jer je tehnologija malo napredovala za razliku od pre 6 godina ,bar sto se tice Svicarskog proizvoda jer neznam sta rade kod nas,kod nas ga i ne kupujem!! :cool:
postoji i drugi preparati za unistavnje musica u objektima kao npr.
- Insektkiller MASTA-KILL,mnogo dobro sredstvo u pakovanju od 500ml - 5000ml, jednim prskanjem je Dugoročni učinak za nekoliko sedmica (7-:cool: ,bez dodatak organskih otapala.
- BUGSI pakovanje 1.5 litar ,sve su ovo prizvodi koji se koriste za stale.
Lijep pozdrav! :D
 
Fontana je napisao(la):
@draganpopo
Ja znam da sredstvo postoji vec 6-7 godina na nasem trzistu!!
Ali ja govorim u ime Svicarskog trzista jer je tehnologija malo napredovala za razliku od pre 6 godina ,bar sto se tice Svicarskog proizvoda jer neznam sta rade kod nas,kod nas ga i ne kupujem!! :cool:
postoji i drugi preparati za unistavnje musica u objektima kao npr.
- Insektkiller MASTA-KILL,mnogo dobro sredstvo u pakovanju od 500ml - 5000ml, jednim prskanjem je Dugoročni učinak za nekoliko sedmica (7-:cool: ,bez dodatak organskih otapala.
- BUGSI pakovanje 1.5 litar ,sve su ovo prizvodi koji se koriste za stale.
Lijep pozdrav! :D
e svaka cast za informacije, akako iz dobaviti do r. srpske .tj. do mene , i dali je moguce da se nabave u srbiji, ili da ih ti nabavis pa da preko svojih ljudi dopremim vamo, gdje se nalazis tacnije malo mi opisi, e izvini sad sam pogledao pa ti si mi zamljak, odakle si .veliki pozdrav
Post je spojen: [time]1290455055[/time]
_________________________________________________
draganpopo je napisao(la):
Fontana je napisao(la):
@draganpopo
Ja znam da sredstvo postoji vec 6-7 godina na nasem trzistu!!
Ali ja govorim u ime Svicarskog trzista jer je tehnologija malo napredovala za razliku od pre 6 godina ,bar sto se tice Svicarskog proizvoda jer neznam sta rade kod nas,kod nas ga i ne kupujem!! :cool:
postoji i drugi preparati za unistavnje musica u objektima kao npr.
- Insektkiller MASTA-KILL,mnogo dobro sredstvo u pakovanju od 500ml - 5000ml, jednim prskanjem je Dugoročni učinak za nekoliko sedmica (7-:cool: ,bez dodatak organskih otapala.
- BUGSI pakovanje 1.5 litar ,sve su ovo prizvodi koji se koriste za stale.
Lijep pozdrav! :D
e svaka cast za informacije, akako iz dobaviti do r. srpske .tj. do mene , i dali je moguce da se nabave u srbiji, ili da ih ti nabavis pa da preko svojih ljudi dopremim vamo, gdje se nalazis tacnije malo mi opisi, e izvini sad sam pogledao pa ti si mi zamljak, odakle si .veliki pozdrav
e drug pa sad sam ti pogledao profil pa ti imas tip top sredjene obijekte i nove, gdje si nabavio ukjestenja za krmace koliko kosta komplet, sa resetkama a koliko samo ukljestenje posto ja imam ista takva 7 komada, a trebace mi jos 6 , stvarno su ekstra i neunistiva, jos jednom svaka cast na objektu
 
@draganpopo
Hvala na cestitkama,kada budem sebi nabavljao sredstvo probacu da ti nekako dostavim,ali nemoj me drzati za rijec.
Ima raznih sredstva za stale (musice)koje se moraju isprobati,znaci pored AGITA imas jos korisnih koje treba istestirati.
Sto se tice ukljestenja uvezao sam ih iz Svicarske neznam tacno koliko me je sve izaslo ali su veoma kvalitetna i prakticna sa prohrom koritima za hranu.
Srdacan pozdrav :cao:
 
. takodje koristim preparate za suzbijanje neprijatnih mirisa u farmam ,stalama..neutralise amonijak..izmedju ostalog preparate koji stajnak(izdjubravljanje)..pretvara u tecno stanje lakse je onima koji imaju lagune da prazne a ujedno neutralise amonijak sto je najbitnije mislim da je taj proizvod iz USA proveren.,ljudi neznaju sta sve postoji da im olaksa lepsi pristup njihovim farmama, stalama mogucnost nanosenja ..sipanje u lagune i prskalicama po objektu ovo ti pisem sto sam u mogucnosti .. tj. preparate mogu da imam u kontinuitetu a ima i tecnost za lagune.. da uvek bude tecno....
Post je spojen: [time]1290590628[/time]
_________________________________________________
preparat efikasno vrši biološku razgradnju fecesa, ostatake hrane (silaže, ljuske, kore…), prostirku (slamu, piljevinu, strugotinu, papir…), čak i životinjsku dlaka...to je za lagune ili taloznike a ja koristim ovaj preparat eliminator mirisa i prezadovoljan sam tako da nema muva ... :D
Koncentrat se, u zavisnosti od nivoa mirisa, rastvara u rasponu od 1:100 do 1:500 i raspršivanjem nanosi direktno na izvor mirisa, čime se postiže maksimalan učinak preparata i trenutno eliminisanje mirisa.
 
crni gruja je napisao(la):
. takodje koristim preparate za suzbijanje neprijatnih mirisa u farmam ,stalama..neutralise amonijak..izmedju ostalog preparate koji stajnak(izdjubravljanje)..pretvara u tecno stanje lakse je onima koji imaju lagune da prazne a ujedno neutralise amonijak sto je najbitnije mislim da je taj proizvod iz USA proveren.,ljudi neznaju sta sve postoji da im olaksa lepsi pristup njihovim farmama, stalama mogucnost nanosenja ..sipanje u lagune i prskalicama po objektu ovo ti pisem sto sam u mogucnosti .. tj. preparate mogu da imam u kontinuitetu a ima i tecnost za lagune.. da uvek bude tecno....
Post je spojen: [time]1290565428[/time]
_________________________________________________
preparat efikasno vrši biološku razgradnju fecesa, ostatake hrane (silaže, ljuske, kore…), prostirku (slamu, piljevinu, strugotinu, papir…), čak i životinjsku dlaka...to je za lagune ili taloznike a ja koristim ovaj preparat eliminator mirisa i prezadovoljan sam tako da nema muva ... :D
Koncentrat se, u zavisnosti od nivoa mirisa, rastvara u rasponu od 1:100 do 1:500 i raspršivanjem nanosi direktno na izvor mirisa, čime se postiže maksimalan učinak preparata i trenutno eliminisanje mirisa.

A kako se zove ?
 
USA proizvod... dobijam ga sa strane .. nema etikete (skinuta) ima upustvo kako se koristi..preveo sam ga.. koristim ga vec 5 godina i ..imam lager od nekoliko 10-na lit. ostalo.. stize nova kolicina za par meseci..rok upotrebe neogranicen :cao:
 
crni gruja je napisao(la):
Koncentrat se, u zavisnosti od nivoa mirisa, rastvara u rasponu od 1:100 do 1:500 i raspršivanjem nanosi direktno na izvor mirisa, čime se postiže maksimalan učinak preparata i trenutno eliminisanje mirisa.

cekaj,i ti sad sa tim preparatom prskas po stali,recimo po slivniku za osoku,gde je najveca koncentracija amonijaka,i koliko to onda traje,kad treba da prskas opet...ajde molim te to malo detaljnije pojasni,ako te ne mrzi,i naravno reci nam cene za te proizvode,koliko to zadovoljstvo kosta? :cao:
 
posto ulazim tri puta dnevno...tako da prskalicom isprskam kanale za izmokravanje..isprskam i gde mi je lager sto sam skupio od izdjubavanja.. da mi se muve ne skupljaju...trenutno ces osetiti prijatan miris .. ali mene miris ne interesuje.. kasnije .. si na neutralnoj osnovi .. vazno je da ne smrdi i da ti je prijatno u objektu ..tako i zivotinjama..ima neku biljku u sebi... prevescu.. pa cu tacno da ti kazem ... ma cudo jedno ali znam da ima nekoliko miliona bakterija sto ubrzava proces a tih bakterija imas i sada u objektu ali u manjiem broju..zvacu drugara da mi potvrdi cenu..po kojoj ce da mi salje i javljam :cao: ::namigivanje::..... ali sve zavisi od objekta ..sam odredis koliko kosta i koliko ces prskati.. sa preteranim prskanjem ne mozes nista da izgubis ali ne treba preterivati :cao: :D
 
jel probao neko zeolit da dodaje u hranu,kaze mi veterinar da doprinosi smanjenu neprijatnih mirisa,kao vezuje amonijak,a jos ima i druga hranljiva svojstva
 
Bakterijski Razgrađivač Stajnjaka(Roebic Manure Liquefier-RML) i
Eliminator Mirisa (Roebic Odor Eliminator )
To su najverovatnije preparati sto koristi crni gruja
Postoji jedna firma u N. Sadu (EKO-SANIT) koja prodaje te preparate( mozete pogledati na http://www.ekosanit.co.rs/proizvodi/) i mogu reci da nisu bili jeftini a sad neznam koja je cena ali cu ih kontaktirati ovih dana jer mi ostaje ,,gustis" u jami i kanalima koji cisternom tesko mogu da izvucem
 
ja sam koristio taj preparat prosle godine i odlican je(znaci nikakvi lepkovi i ostali preparati nisu efikasni kao ovo) ali nisam uzeo telefon od ljudi, pa je moje pitanje da nemas slucajno taj kontakt posto mi je potreban taj preparat vec sad. Hvala!
 
Nazad
Vrh