Biznis biblioteka za bogate amatere

Pročitao sam jedino ovo što piše na sajtu i prvo poglavlje nove knjige.

Ideja je da se u biznis biblioteci prikupe, više-manje/manje-više, korisne knjige za dalje proučavanje.
Velika većina čitalaca je amater u biznisu/ekonomiji: morebiti da bude i neke opipljive materijalne koristi od ovih čitanja.
U svakom slučaju: isplati se čitanje tuđih iskustava.
 
zorancile je napisao(la):
Jel si pročitao knjigu Sanjina Frlana?

Ako je neko pročitao knjigu, neka podeli sreću i javi da i mi ostali čitamo. Da ne bi bilo, kao mnogo puta do sad, da piše -radite, trudite se i nikad ne odustajte- a autor se obogatio od prodaje knjiga. To je već viđeno.
 
Da, pročitao sam jutros brošuru gospodina Sanjina Frlana: Financijski preporod.

Otidoh da pazarim svakodnevne potrebe.
Međutim, umesto 45 srpskih dinara za kilo crnog luka: platih 15 srpskih dinara*.
Idem dalje i pazarim: ista meta, isto odstojanje.

Svaka ti čast Sanjine !!! :D

* 107 srpskih dinara = 1 Euro
 
PARE, novac...

Gospodin Sanjin Frlan pročitao je, umesto nas, sijaset brošura i knjiga na temu:
Kako finansijski opstati i izneti časno čitavu glavu iz novčane frtutme.

Isti rezultat dobijamo čitajući kapitalno delo Peterovo načelo (link je naveden u prvom prilogu).

Suština priče je da gospodin Frlan sugeriše čitaocima da su i oni isto tako vredni pažnje kao i bilo koji tajkun/bogatun/bogataš.

Lepo je imati akademsko znanje i zvanje, novčano bogatstvo, prestižan automobil i raskošan stambeni prostor.

Međutim...
Kada se ranom zorom nađemo na kvantaškoj ili zelenoj ili ženskoj pijaci, skromno obučeni:
PITA LI NEKO ZA ZVANJE ILI: koliko si novaca jutros doneo dečače !!?

Idemo dalje u potrazi za paramaaaaa...

Models - Pare Pare Pare
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h2_X195yhaQ[/youtube]
 
futurefarming je napisao(la):
Hvala Bibliotekar, kad pročitam pa keš počne da pada! ::novac:: ::novac:: ::novac::
Ma batice , znaš kako ti je to u SAD? Svi krenu da prodaju jednu crvljivu jabuku , pa za te pare kupe dve jabuke , koje opet prodaju i tako se zlopate 10 god gradeći carstvo,,,a onda im umre tetka i ostavi 2 miliona dolara nasledstva :haha:
Prema tome , ako imaš tetku u Americi ne moraš uopšte da čitaš :ppozdrav:
 
Super , prihvati i teču , ujnu , babu , svakog ko ima 2 miliona.
E , a ako ih imaš više na lageru daj meni da nekog usvojim ::svaka cast::
 
~ Virtuelni sajam (postoji mogućnost izbora srpskog jezika)

Virtuelni sajam je nastao iz ideje da se svakom preduzeću omogući prezentacija, tj. izlaganje, bez obzira da li raspolaže dovoljnim finansijskim, kadrovskim i drugim kapacitetima.
 
Poštovani futurefarming, ŠTA je meni trebalo OVO pismo koje primih juče:

Poštovani g. Kovačević,
Obavještavam Vas da smo u MUP-u Srbije podigli krivičnu prijavu protiv vas zbog kaznenog djela ilegalne distribucije autorskog djela "Financijski preporod" te poticanja drugih na isto kazneno djelo.
Sanjin Frlan
Frlan d.o.o.


p.s.
Poštovani g. Kovačević uredno je odgovorio na primljeno pismo i potražio savet advokata.
 
Maločas primih pismo sledeće sadržine i spremih preobuku za 3 dana...

Poduzimanjem istražnih aktivnost nepobitno je utvrđeno kako ste Vi osoba koja je pod
pseudonimom Bibliotekar na forumu "Poljoprivredni forum" vršila kazneno djelo
kršenja autorskog prava i sa tim povezane radnje. Ostalo će vam pojasniti MUP kada
vas posjeti.

Lijep pozdrav,
Sanjin Frlan
 
"Lijep pozdrav" i gospodinu Frlanu i jedan savet: MUP Srbije NE radi svoj posao, kao ni ostatak vlade, izuzev pomoći razvoju opšteg kriminala i korupcije i zaštite počinilaca, takođe, kod nas su zakoni mrtvo slovo na papiru koje donosimo samo forme radi.

Bibliotekar, kolega, sve priznajte i nagodite se sa tužilaštvom, kućni pritvor u vili na Dedinju a novčana kazna pokrivena iz kredita!
 
Poštovani futurefarming, lepo sam se spremijo za istražni zatvor (da lepo sedim u zatvoru sa lopovima i ubicama).
Lepo sam se spremijo, ko za Vrbicu: preobuka za 3 dana + četkica za zube.

Hvala, lepi moj Internet Prijatelju.
 
Nazad
Vrh