Kada niste u traktoru, vozite

Ja sam prezadovoljan sa BRINA V 521. Tamo gde drugi staju ja idem dalje. Ovde komsijama rasciscavam sneg da bi mogli da idu kolima. Stvarno sam prezadovoljan, a nije ni mnogo bucna na suvom. Medjutim, kupim i IRBIS 505 i to vec ne bih nikom preporucio. Dosta su tvrdje i losije se ponasaju na snegu i ledu, a i sama sara im nije bas najsrecnije odradjena. Jedino sto su bas jeftine. Imao sam KORDIAN prosle zime i one su izuzetne.

Drugar je prošle godine kupio tu V521 i takođe je hvali.
Irbis 505 ima zaista ružnu šaru, ali i kvalitet same gume vizuelno deluje mnogo lošije. Ona možda jedino da se uzme za Ladu Nivu, za ostalo stvarno ne bih.
 
Poslednja izmena:
Narezao bih obicni rezervni kljuc jer sam dobio samo jedan uz auto (golf4/20020god).
-Da li se moze otkljucavati i zakljucavati auto sa originalnim (kljucem sa daljinskim), dok u bravi za paljenje stoji narezani rezervni kljuc bez elktronike?
-Da li bi taj rezervni naknadno uradjen uopste i mogao da pali auto, zbog nekih eventualnih kodova i slicno?
 
Trebas narezati novi kljuc, i ukodirati imobilajzer(cip ili ti ampula u kljucu) to mora dijagnostikom da se odradi.
Ako hoces i daljinsko otkljucavanje to mozes i sam da ukodiras bez ikakve dijagnostike nadji samo na youtube kako.
Najjeftinije ti je da nadjes kljuc neki polovan od cetvorke i da odneses nekome da ti nareze novi mac i ukodira imobilajzer...

Послато са SM-J510F уз помоћ Тапатока
 
hvala kolege @philby i @rakin ... :ppozdrav:

ja sam mislio da je dovoljno da ovaj originalni otkljuca i da bude "prisutan" u autu.
::sramota::
оригинал кључ мора да буде у брави да имобилајзер очита чип.....а можеш и то решити да ти мајстор (или ти сам) извади ампулу из оригинала и убуџи је близу имобилајзера и онда палиш са било којим кључем ископираним "мачем" од оригинала.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Evo i mene posle duzeg vremena...
Samo za teren...

Ali ispao iz forme sto se tice slika...

- - - - - - - -
20190110_143926.jpg
 
Znaci za disaljku i vitlo i farove samo odes na tehnicki da ti to upisu i to je to?

Da odes i samo ti se to upise platis 150e i resen problem.. A ako spustas auto ili podizes stavljas vece gume to mora da se atestira.. Na jeep imam isto vitlo koje nije upisano jel nista ne menja u izgledu skroz je iza branika i tako vec 2 god prolazi tehicki...
 
Nazad
Vrh