Kada niste u traktoru, vozite

I računaj u oba slučaja sve 4 nove zimske gume. Nije mala stavka ali to te u većini slučajeva čeka
 
Cinjenica je da je VW sa tim PD motorom toliko 'ubo' da ja smatram da je to i najbolji dizel motor koji putnicka kola mogu imati.
Ko je kupio novo vozilo za tim motorom ili eventualno sa malom kilometrazom i propisno ga odrzavao navozace se i uzivati u vrhunskim performansama.

Sto se tice guma, njih je i najbolje za sebe kupiti nove i miran si i siguran 3-4 godine.
 
ja sam kupio prosle nedelje KAMA 15 ice,po 3600 din,za sad sam prezadovoljan,nije bucna,a mekana je strasno,cak mi deluje mnogo bolja nego sava...drugar ima kama na pasatu vec 2 godine,i vozi svaki dan oko 200 km i kaze da nema nikakve zamerke za gume.
 
Ma da toliko su korektne da im je trosak i nalepnice na iste da stave :haha:

35d6ofc.jpg


fc61pt.jpg


Mi smo tu gumu uvezli dok niko jos nije ni znao za nju i bolje je bilo da niko nije ni saznao.

Ovoliko plastike ni na onim kineskim decijim biciklicama nema :haha:
 
Ko zna šta oni kupuju i prodaju...ta guma može nije neka ekstra kvaliteta ali da je plastična to sigurno nije
 
Ma Kama je bolja i od Miselina,a i vole nas Rusi pa nam daju jeftino tako kvalitetnu gumu.
niko nije rekao da je bolja od moselina,ali kupio sam novu savu,koja je kostala duplo skuplje,a mnogo je bucnija,a i tvrdjas je,znam i sam da za 30 evra ne moze da bude neki kvalitet,ali,kako se za sad pokazala,prezadovoljan sam,a to za nalepnice,neznam koji ce mi,i tako se skida kod montaze...i guma nije kao ova na slici ,vec je marke KAMA.
 
Pa jedini su uvoznici za Kama brend u Srbiji cak imaju i novi sektor Trayal Kama i sve sto se kod nas prodaje je preko njih, a i Rusi tako posluju jer se te gume stancuju ko blesave i stedi se na svemu pa cak ih mrzi i nalepnice da lepe :osmeh:

Ono sto je nekada bio Starfire to je sad Kama, a Starfire se prodavao sezonu dve sad ih narod nece ni dzabe.

Ovo je KAMA samo sto oni imaju i EU brendove, kod nas su samo 13 i 14 brendirane kao Kama, ostalo nije.

Jednostavno guma za Ladu i rusku zimu, kod nas je dobra za onih par sati kad putari ne stignu da ociste ili zivis na pesteru pa vec sad uveliko cistis sneg.
 
Jednostavno guma za Ladu i rusku zimu, kod nas je dobra za onih par sati kad putari ne stignu da ociste ili zivis na pesteru pa vec sad uveliko cistis sneg.
Ne zivimo svi u beogradu i ne vozimo po autoputevima. Za ljude koji voze po snegu (posebno dubokom) je Kama sasvim dobra,da ne kazem odlicna !
 
Ovo je 14 i to 175 65 14.

Zamisli kad su svi morali da uce da ih razlikuju po bojama, a ono sve 14 obojene iste samo sto 185 ima jednu belu staru vise.

13 imaju jednu belu staru, 14 imaju kombinacije, onda kako idu na gore ljubicaste linije, pa zute, a ove najtrazenije dimenzije ovakve kao sa slike sto sam postavio u to sto pise Viatti je isto kao sto na tigrusama pise Winter1, tj od ove sezone samo Winter posto je Winter1 izgustirana i predata rikenu na koriscenje kao snowtime, a ovi za uzvrat dali njima Winter staru ili ti trenutnu snow staru na Riken gumama.
 
Nazad
Vrh