Kada niste u traktoru, vozite





- - - - - - - - - -

Kako ide ona pesma...tii i jaa,dva smo svetaaa različitaaa.,
 
Ovo je ipak bolje za drift. Al ne da zet da ga provozam po ataru :) zato se ja držim moje 206-ce...
30b36f5b0e5ebad2028dbb29d9688926.jpg
e2dc2ad907e5b6bbadfde5b71fb05ffd.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Komsija pokoj mu dusi mi nudio vw golf5 2009 prvi vlasnik kupljen u nemackoj 2.0tdi presao 20870 km treba drugi put da menja ulje, na nemackim tablama, kostao bi me kraja 8200evra nije mi se cinislo isplativo pa sam odustao..
 
Ne znam da li je tema ali ajde da pitam. Uvozim Euro 3 kamion iz Nemacke. Svi papiri su odradjeni i kamion je na carini u NS ali imam problem. Ne slazu se podaci oko mase u eur 1 obrascu. Zna li neko koliko se placa carina na vozila sa, odnosno bez tog Eur1 obrasca? Ima li neko katalog zbog procene kako bi video vrednost vozila i kako bi znao sta me ceka
 
Имаш на сајту регистрација-возила, да провериш каталошку цену свог возила.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ima moj drug 124-ku, ali 230E. Jedino sto je njegov valjda sport verzija pa je nesto nizi i tvrdji tako da je dobar i za agresivniju voznju. I pored toga dosta je udoban. Medjutim, ono sto nas cudi kod tog njegovog je menjac. Izgleda da je ubacen od dizela jer kod benzinca onako dugacki stepeni prenosa ne idu. Valjda bese 5. brzina na 3000 o/min ide 140 km/h. Zbog toga na autoputu trosi kao mnogo manji automobili, plin ispod 9 l na 100 km.

Ja gledam oglase i naletim na e34. Prisvidja mi se i reko da uzmem da mu udaram konkurenciju, ali kad sam cuo cenu odustao sam.


 
Mnogo volim BMW,ali ovaj model je jedan od retkih koji mi se ne svidja. Ovo iznad sto sam napisao je vise bilo u sali,mada je cinjenica da je 90 % vozaca ovog modela cokoladne boje. Barem kod ovde kod mene.
 
Nazad
Vrh