Kada niste u traktoru, vozite

I ja sam se malo ponovio, hteo sam da promenim model, posto sam do sada vozio bmw e46 i potpuno me je kupio sa svime, ipak sam nisam mogao da odolim stanju i opremi. Kupljena mazda 6 2006. godiste, 2.0 d, 143 ks, sa najvisim paketom opreme koji je imao taj model, stigla iz Svice sa pravih 210000 km. Videcemo kako cemo se slagati....
03b6ced07aac619a1207ab328e1d2e04.jpg
64e1549d15a328043a838142b51357b4.jpg
dc73590909d81deeb514330320afa9cf.jpg
275abfd09156babcf52acaa1630276a6.jpg
a0ac03f70696e3f7921f0bed2609b81e.jpg


Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Dobra Mazda profesore.Verovatno je vozio deda sa kraćom desnom nogom koji nikada nije mogao da je tera pun gas. :osmeh: :ppozdrav:
 
Hahahahaha Nije, kupila je i vozila je cura od kad je imala 20 leta, tako da ko zna sta je sve radila i kako je vozila Stvarno je prava kilometraza i odlicno stanje. Al ce da voza premiks

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
3400e plus registracija. Tamo je placena 1900e, troskovi trasporta 300e, carina 900e, dubunsko pranje i poliranje 80e i cast za druga koji je nasao i uvezao.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
3400e plus registracija. Tamo je placena 1900e, troskovi trasporta 300e, carina 900e, dubunsko pranje i poliranje 80e i cast za druga koji je nasao i uvezao.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

900e carina? Oni racunaju katalosku vrednost i koliko oni misle da vredi toliko vredi.
 
Stvarno mnogo izasla carina...
Ja sam pre mesec dana uvezao Golfa 5, 2006 godiste, 170 ks i carina sa auto moto pregledom me izasla 650 evra.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Da nemam račn ne bih verovao, ali toliko je izašlo. Mislim na sve dažbine, carine, porezi, potvrde... I još jedna stvar ne znam kako funkcionišu pravilnici ali Švica nije u EU pa možda to ima uticaja.

@pocerina
Dobro si prošao, to je top cena. Pre mazde bio je igri bmw e90 i za njega sve dažbine bi bile oko 1400e, al me neko pretekao, izgleda da je bio tip top auto. Kako ide golf 5 sa 170ks? Sa mazdom je bio stigao audi A4 2007 godište sa tim motorom, išao je lepo ali imam utisak da je mazda oštrija, plus oprema i naravno cena, audi je bio 5500e, a samo godinu mlađi i 30000km više prešao...
 
Jeste, o tome nisam uopste razmisljao. Kad sam razmisljao o mazdi, malo sam istrazivao sta su im slabe tacke, boljke, itd... i za evropsko trziste mazda 6 je iskljucivo stizala iz fabrika u Japanu.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Lepa mazda dragane. Merkao sam je ali nikad nisam zagrizao dalje od pasata,kad je polovnjak u pitanju. Verujem da grize a mozda je bio u audiju 2.0 dizel.
 
Meni se cini 1000 evra preskupa,a jos i dizel.:sta: Mislim da se oni nisu bas nesto ni pokazali. Inace i ja trazim jednu Nivu za mene. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Znaci da slicno razmisljamo. Ja nisam ljubitelj dizela, ali jos manje volim plin pa bi zato mozda i dizelku uzeo. To je pezo motor i nisam cuo da ima neke izrazene nedostatke, a kazu da u normalnoj voznji trosi 6 l/100 km. Iso bi da je pogledam, ali mi nekako ne ide da mu ponudim 1500 kad je ovoliko zacenio.
 
Sat je švajcarski, auto nemački, žena sa sela a Niva benzinac.
Taj dizel pežo se po mom iskustvu loše pokazao u Nivi.
Rođak je kupio teči, i stalno je nešto kuburio.
Dalje, Niva uspon po snegu i ledu savlađuje brzinom, a toga kod dizela nema..
Plin je u nivi dobar, vuče kao na benzin, neće da presisa pri paljenju i vožnja je jeftina..
 
Stvarno ne znam za te dizelke. Ne poznajem nikog ko je ima. Samo sam tako cuo kao da su slabe i da su za tu tezinu trome. A za cenu je stvarno previse.Mada ljudi cesto stave vecu cenu da bi cenjkanjem dosli na zeljenu cenu. E sad ovaj sigurne nece 1500. Uostalom zovi pa pitaj. Nikad se ne zna.
 
Imala je jedna dizelka kod mene u selu doterao je bio covek iz Francuske i terao je njegov sin nije je stedeo pa po tome mislim da nije losa.
Inace je ova od prvog vlasnika i sa pravom kilometrazom. Ja tog coveka licno ne znam, ali ga zna moj drug i kaze da za ovo vreme sem sitnica nikakvih problema nije bilo. Pre jedno 20 dana zove on tog mog drugara i zali mu se da ne moze da je ugasi. Ovaj mu kaze da je ubaci u brzinu, nagazi kocnicu i pusti kvacilo i tako ugasi. Kad ovaj ni da cuje. Kad otiso drugar vidi da ga zajebava neka gumica na PVP i sredi mu to za cas. Tad mu on reko da planira da je proda, ali 2500 evra nije spominjao. Odakle mu dodje da je toliko zaceni to niko ne zna.
 
Da nemam račn ne bih verovao, ali toliko je izašlo. Mislim na sve dažbine, carine, porezi, potvrde... I još jedna stvar ne znam kako funkcionišu pravilnici ali Švica nije u EU pa možda to ima uticaja.

@pocerina
Dobro si prošao, to je top cena. Pre mazde bio je igri bmw e90 i za njega sve dažbine bi bile oko 1400e, al me neko pretekao, izgleda da je bio tip top auto. Kako ide golf 5 sa 170ks? Sa mazdom je bio stigao audi A4 2007 godište sa tim motorom, išao je lepo ali imam utisak da je mazda oštrija, plus oprema i naravno cena, audi je bio 5500e, a samo godinu mlađi i 30000km više prešao...
Ide kao metak, jos je u ovom DSG menjac, GT oprema...

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh